„Sodra“ skelbia į fondą gavusi daugiau įplaukų (1)

SodraNegalutiniais duomenimis, sausio˜–vasario mėnesiais į fondą gauta 1 301,6 mln. Lt įplaukų (be sveikatos draudimo įmokų ir asignavimų iš valstybės biudžeto). Tai yra 82,2 mln. Lt arba 6,7 proc. daugiau nei per praėjusių metų tą patį laikotarpį.

98,1 proc. šių lėšų sudaro draudėjų ir apdraustųjų mokamos valstybinio socialinio draudimo įmokos.

Fondo biudžeto priskaičiuotos išlaidos (be pervedimų į Privalomąjį sveikatos draudimo fondą ir pensijų kaupimo fondus) šių metų sausį – vasarį sudarė 1 789,0 mln. Lt – tai yra 2,0 mln. Lt mažiau nei tuo pačiu metu pernai.

75,8 proc. šių lėšų skirta pensijoms išmokėti, 12,3 proc. – ligos ir motinystės socialinio draudimo išmokoms, 3,3 proc. – nedarbo socialinio draudimo išmokoms.

Biudžeto priskaičiuotos išlaidos sausį – vasarį 487,4 mln. Lt viršijo įplaukas. Toks biudžeto deficitas yra 76,0 mln. Lt litų mažesnis nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus ir 4,1 mln. Lt mažesnis nei planuotas.

Skaičiuojant tik vasario mėnesį, fondo pajamos buvo 728,5 mln. Lt, o išlaidos – 893,6 mln. Lt (be pervedimų į Privalomąjį sveikatos draudimo fondą ir pensijų kaupimo fondus).

Visa fondo biudžetui paskolintų ir negrąžintų paskolų suma vasario pabaigoje buvo 10 mlrd. 102,8 mln. Lt. Nuo metų pradžios iki vasario pabaigos ji padidėjo 375,8 mln. litų.

Nuo sausio pradžios iki vasario pabaigos apie darbuotojų priėmimą į darbą „Sodrai“ pranešta 5,1 tūkst. kartų daugiau nei apie darbuotojų atleidimą iš darbo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė