Pasaulinės žemės dienos šventė – su žaliosiomis išmonėmis, „Liūdnais slibinais“ ir dovanomis (0)

Žaliąjį konkursą laimėjęs plakatas

Žaliąjį konkursą laimėjęs plakatas

Kovo 20-ąją, per patį vidudienį sostinės gyventojai ir svečiai laukiami Rotušės aikštėje, kur prasidės Pasaulinei žemės dienai skirta šventė. Čia vyks Aplinkos ministerijos inicijuoto projekto „Aš – žalias“ baigiamasis renginys.

Atėjusieji į Rotušės aikštę išvys sužaliavusią pievą su gėlėmis. Jas iš antrinių žaliavų – plastiko butelių – kūrė menininkė Gerda Vilkevičiūtė ir Vilniaus moksleiviai. Taip finišuos metus trukęs projektas „Aš – žalias“, skirtas visuomenės ekologiniam sąmoningumui didinti, atliekų rūšiavimui ir atsakingam vartojimui skatinti. Išsamiau apie jį galima sužinoti tinklalapyje.

Specialiai šiam projektui sukurtą Žaliąjį himną atliks grupė „Liūdni slibinai“, bus teikiami vertingi prizai kūrybingiausiems ir aktyviausiems moksleiviams, studentams, dizaineriams, žiniasklaidos priemonėms – įvairių projekto metu surengtų žaliųjų konkursų dalyviams.

Juos sveikins aplinkos viceministras Almantas Petkus, projekto „Aš – žalias“ ambasadoriai – dainininkai Erika Dženings ir Jurgis Didžiulis, aktorė Valda Bičkutė.

Dovanų gali tikėtis ir bet kuris į šventę Rotušės aikštėje atėjęs žmogus. Tereikia pamėginti atsakyti į aplinkosauginio pobūdžio „Blitz“ turnyro klausimus. Projekto „Aš – žalias“ marškinėliai atiteks tam, kuris pirmasis, pakėlęs ranką, teisingai atsakys į klausimą.

„Aš – žalias“ – visą Lietuvą apėmęs projektas. Jo metu visose šalies savivaldybėse esančias mokyklas lankė aktorių grupės. Mokyklose surengtų Žaliųjų dienų metu jos rodė edukacines programas. Rytoj savo muzikinius gebėjimus Rotušės aikštėje parodys Panevėžio dramos teatro aktorių komanda. O kartu su grupe „Drum Fever“ šventės dalyviai galės pagroti iš antrinių žaliavų pagamintais instrumentais. Renginiui baigiantis susirinkusieji bus vaišinami gardžia garuojančia koše.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė