Išrinkti trys paskutiniai Seimo nariai (0)

seimo-rinkimai-balsavimasKaip praneša Vyriausioji rinkimų komisija, tris laisvas Seimo narių vietas turėtų užimti „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Algimantas Dumbrava, socialdemokratai Kazys Grybauskas ir Aleksandras Zeltinis.

Rinkėjai nebuvo aktyvūs: iki 10 val. aktyvumas tesiekė 3,59 proc., iki 14 val. 13,71 proc. ir iki 19 val. beveik penktadalis.

Iš viso rinkimuose dalyvavo tik truputį daugiau nei trečdalis rinkėjų. Aktyviausi – Biržų-Kupiškio rinkėjai –beveik 35 proc.

Rinkimus aktyviai stebėjo judėjimas „Baltosios pirštinės“. Jie gavo pranešimą apie galimą pažeidimą.

„Žinios iš Biržų-Kupiškio apygardos Kupreliškio apylinkės (Nr. 21) rinkimų stebėtoja „Baltųjų pirštinių“ savanorius informavo įtarianti, kad apylinkės pirmininkė rinkėjams galimai leido balsuoti už kitus asmenis. Rinkimų protokole pažymėta, jog apylinkėje jau balsavo 63 asmenys, tačiau pasak stebėtojos, rinkėjų būta kur kas mažiau. Kalbėdama su „Baltųjų pirštinių“ savanoriais apylinkės pirmininkė Latvėnienė prisipažino rinkėjams leidusi balsuoti už į rinkimus neatvykusius keturis asmenis. Šiuo metu Kupreliškio rinkimų apylinkės pirmininkė rašo pasiaiškinimą“, – rašoma pranešime.

Biržų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų teise.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė