Kovo 17-ąją prie prezidentūros įvyks protesto akcija prieš valdžios savivalę, smurtą ir melą (9)

Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

„TIE-SOS“ | Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

Kovo 17-ąją, sekmadienį, 13 valandą Tiesos judėjimas ir laisvieji menininkai vėl kviečia piliečius rinktis į Vilniaus Simono Daukanto aikštę ir pilietine-menine akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ paminėti praėjusių metų gegužės 17 dieną Garliavos įvykius.

Šia akcija bus išsakytas protestas prieš valdžios savivalę, smurtą ir melą, ginama Lietuvos Respublikos konstitucinė santvarka, piliečių teisės ir laisvės, tiesa ir teisingumas.

Pilietinės akcijos rengėjai 2012 05 17 d. Garliavos įvykius vertina kaip valdžios surengtą „masinio smurto aktą“:

„Tądien 240 policininkų ir specialiųjų dalinių kovotojų puolė Garliavos gyvenvietę: pasitelkę dujas ir elektrą smurtavo prieš piliečius, pasirėmę advokato Gintaro Černiausko fizine jėga iš privačių namų prievarta išsivežė klykiantį vaiką ir pavertė jį „valstybės paslaptimi“. Kaip tvirtina Lietuvos Konstitucijos kūrėjai teisininkai Kazimieras Motieka, Zita Šličytė ir Liudvikas Narcizas Rasimas, tądien buvo šiurkščiai pasikėsinta į konstitucinę šalies santvarką, paniekintos piliečių teisės ir laisvės.

Gegužės 17-ąją – Garliavos smurto dieną – Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė viešai paragino ištirti visas smurtavimo aplinkybes. Nuo to pareiškimo jau praėjo 303 dienos. Deja, iki šiol tai nėra padaryta, neigiamas net pats smurto faktas: tokius gėdingus sprendimus priėmė ir Klaipėdos prokurorai, ir Klaipėdos apygardos teismas“, – rašoma Tiesos judėjimo išplatintame pranešime.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

9 komentarai

 1. Nagi:

  Po Kuznicovaitės straipsnio šįryt perskaityto LietTrydoje man neliko net jokių abejonių kad Lietuvą yra užvaldę ir valdo pedofilų klanas, ar kaip sakė gerbiamas profesorius V Lansbergis teisėjų partija. Matai kol mergaitė galėjo paliudyti prieš pačią L Stankūnaitę jos apklausti niekas joks teismas negalėjo. Visi pedofilų agentai “gynė” mergaitės “interesus”, pradedant tokiais žymias pedofilų gynėjais kokie yra D Pūras , Slušnys, M Laurinkus, R Valatka, A Sakalas ir gausybė kitų čia neįvardintų gynėjų, visi jie gynė |mergaitės interesą”, na o kai mergaitė buvo “pribrandinta” ir jau tiko apklausai, pedofilai ją apklausė ir kas ką pasakys, jie juk visagaliai, jie net nepranešė tautai kad ketiną tai daryti, o kam, juk Lietuvos KGB ir Butkevičiaus valdžia gina paprasta žmogų ir jokiam klanui “neleidžia:” nieko skriausti. Po šios mergaitės apklausos teisme juokingai skamba prokurorų argumentai Seimo komisijai Venckienės imunitetui tirti, kad jie negalį rodyti antstolės Vaicekauskienės filmuotos medžiagos pagrobiant mergaitę iš globėjų namų, neva saugant jos slaptumą. Kai įrodymų reikia pedofilams viskas galima ir leidžiama, na o kiti visi privalo šito nematyti ir tylėti, arba jų laukia D Kedžio, A Ūso, jaunuolio paskendusio Jiesioje likimas, arba dar blogiau, busi pakarti kaip tas ūkininkas kuris paskutinis matė važiuojanti A Ūsą keturračiu. Štai tokie negražūs reikalai vyksta mūsų Lietuvėlėje, teisinėje valstybėje kur teisėjų klanas nebaudžiamai mindo žmonių likimus, net juos žudydamas.

 2. Birutė:

  “Šiandien mes gyvename šalyje, kurioje gydytojai žaloja sveikatą, teisininkai niekina teisingumą, universitetai siaurina žinias, vyriausybė slopina laisvę, žiniasklaida naikina informaciją, religija žlugdo moralę, o bankai griauna ekonomiką ” – teigia žurnalistas Chris Hedges. Ar mes tai matome? O jie, kur tupi aukščiau mūsų?

 3. Ona:

  su kokiu cinizmu taikstosi dauguma seimo nariu, jei jie bijo isreikalauti israso is Valio, bijo sakyti prezidentei apie Valio negebejima vadovauti visai GP. Matomai, kad ta dauguma seimo nariu, kurie pastoviai sedi seime ir jauciasi kaip asmenineje bendroveje yra tiesiogiai susije su korumpuotu klanu grupuotemis.

 4. Nepolitikas:

  „Kovo 17-ąją, sekmadienį, 13 valandą Tiesos judėjimas ir laisvieji menininkai vėl kviečia piliečius rinktis į Vilniaus Simono Daukanto aikštę…“ Ir mintys, ar ten bus Vienckienė, Patackas, Matulevičius ir kiti….? Buvo Kovo 11-sios eitynės Gedimino prospektu, su „Lietuva Lietuvos vaikams!“ ir ne vieno apie „masinio smurto aktą prieš Lietuvos vaiką!“, o tai jog buvo Lietuvos tautinis jaunimas, bei garbingi dalyviai. Ir niekas neprisiminė tą vieną, smurto patyrusi mergaitę… Taip ir norėsi užbaigti : „Šaunuoliai!“, „Kol tokio jaunimo bus – Lietuva nepražus!“, tik kas žino, ar tai tiesą?

  • Nagi:

   Čia įvardyti politikai, man ne autoritetas, tik gal kiek dėl A Patacko susilaikysiu, jis visada buvo tiesus ir ryžtingas politikas, nebijojęs savo tiesą apginti, na o kiti tik prisiplakėliai pakilę į ‘kovą” ant ‘mergaitės” bangos, kad galėtų patenkinti savo ego.

 5. Tovarish4 Katz:

  Perskaicius cia rasanciu tikriausia “pazenintos kastos” verkencius komentarus susidare vaizdas,kad gyvenam Ruandoje,bet ne ! Pol Poto Kambodzoje tikriausia! Didesnioji dalis visu situ inteligenteliu ir “tautos TIE-SOS” ieskotoju,pries kelis ar 10 metu muse kumsciu i krutines ir sake viskas GERAI, TAI PEREINAMASIS LAIKOTARPIS! XAXAXAXA tai i kur perejom? o gal neperejos,gal nusene ir nereikalingi meninkinkeliai,inteligenteliai,ir pencininkai neturintys kur deti savo laisva laika uzseme tiesiog saves realizavimu viesoje erdveje? Daryti jie nieko nedaro,bet va ora gadinti ir “vonioje banga daryti” labai nori ! tai jiems valstybe pedofilijo bylos neistiria,pagal ju norima rezultata.Tai TIE-SOS mazai…juokingiausia ,kad man ten beziurint renkasi tie matys zmones,ju nedaugeja,bet nuolat net mazeja. Be keliu kvanktelejusiu politikanu kaip Matulevicius,Kuolys,norinciu uzsideti sau pliusa ir sugrizti i politika,kiti tai tokie “seniokai iseinantys is namu ieskoti pramogu” nes matyt anuku arba neturi arba jiems ju nepalieka daboti,nes atsimena kokie jie tevai buvo…netike! Didesnioji dalis tokia ir yra! Tik pamirsa save jaunus! Vaikyti tas jusu netikeliu samburius,savo vaikais reikejo pasirupint kaip jauni buvot,dabar susirupinot valstybe! Dinkit is akiu!

  • Nepolitikas:

   Ir vėl subrendusio idioto paistalai! Galima butu nekreipti dėmesio, bet tie jo „Dinkit is akiu!“ … Manau(o aš labai kada klystų) parodo yra nemąstantis. Jeigu gyvenimas vyktų pagal jo formulę: „ar 10 metu muse kumsciu i krutines ir sake viskas GERAI“, tai nebūtų jokios pažangos. Vienas labai didysis Vadas sakė: „Atstatysim Lietuvoje, nei socialistinę, nei kapitalistinę, o laisvos liaudies santvarką – demokratiją“, vėliau sakė: „mums, dar neteks gyventi gėriau, bet mūsų vaikams – tikrai“, vėliau tvirtino „anūkams“… ir Tauta tikėjo, o kadangi „vaikai, anūkai“, tai ir „ar 10 metu muse kumsciu i krutines ir sake viskas GERAI“. Reikia nepamiršti, kad Tauta laukė ir tikėjo „socialistinio rojaus“ virš 45 m. (nors tada irgi jokio socializmo nebuvo, ir faktiškai buvo „pereinamasis“ laikotarpis). Bet Melui, ankščiau ar vėliau ateina GALAS. Ir kiekviena akcija, nors ir nepastebimai, daro savo. Tik Tauta dar nesubrendo, nesupranta su kuo turi „reikalą“. Tai ne sovietmetis, kada buvo dideli kolektyvai, nebuvo narkomanų, prostitučių, pedofilų ir t.t. gaujų. Nebuvo ir interneto – žmogus tiesiai bendraudavo su žmogumi. O kur dar ribotų žmonių(ar judėjimų) ambicijos! Todėl ir atrodo idiotams, kad tik „nusene ir nereikalingi meninkinkeliai,inteligenteliai,ir pencininkai neturintys kur deti savo laisva laika uzseme tiesiog saves realizavimu viesoje erdveje“. Jog, jeigu judėjimas yra tikras, tautinis, jam irgi reikia TIESOS, ir nesvarbu koks jo pavadinimas, ir tuo labiau KAS jam atstovauja- Patackas, Kubilius, Mazuronis, Paleckis ir t.t. Jog tiesa ir teisingumas yra Tautos pagrindas. Bet deja, judėjimo Vadai specialiai ambicijos(neapykanta, kerštas ir t.t.) išryškiną, o eiliniai nariai (kaip parašyta Birutės komentare: „universitetai siaurina žinias“) negali suvokti, kad jais manipuliuojama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė