„Drąsos kelias” kreipėsi į Seimo Komisiją dėl N.Venckienės teisinės neliečiamybės (4)

Jonas Varkala

Jonas Varkala

Kovo 12 d.  politinės partijos „Drąsos kelias” pirmininkas Jonas Varkala partijos vardu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentę, Ministrą pirmininką, Seimo Pirmininką bei Seimo sudarytą laikinąją komisiją dėl Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės prašydamas, kad Seimo laikinoji komisija dėl Neringos Venckienės neliečiamybės prijungtų prie bylos nesumontuotą vaizdo medžiagą bei Visuomeninės komisijos gegužės 17 dienos smurto aktui Garliavoje ištirti išvadas.

Autentiška nesumontuota video medžiaga pasak J.Varkalos atskleistų kas iš tikrųjų vyko pernai gegužės 17 d. Garliavoje.

Pernai gegužės 17 dienos įvykius Garliavoje tyrusi Visuomeninė Komisija buvo priėjusi išvadų, kad prieš vaiką, vaiko artimuosius bei prieš beginklius taikius žmonės stebėjusius, kad mergaitės perdavimo metu nebūtų pažeistos vaiko teisės bei būtų vykdomi teismų sprendimai, buvo panaudotas grubus smurtas.

„Susirinkę žmonės gyvi liudininkai, kad tokia prievarta buvo, o filmuotos vaizdo medžiagos įslaptinimas tik patvirtina tai, kad yra ką slėpti nuo visuomenės ir, galimai, nuo Seimo. Dėl teisėsaugos organų neveiklumo ir aplaidaus pedofilijos tyrimo Lietuvos valstybėje susidarė tokia padėtis, kad nepaviešinus vaiko perdavimo medžiagos objektyvus Seimo komisijos tyrimas neįmanomas. O tiesa yra svarbiausia, nes tiesa anksčiau ar vėliau vis tiek paaiškėja, todėl norisi priminti A. Linkolno žodžius: „Galima trumpą laiką apgaudinėti visus žmones, galima ilgą laiką apgaudinėti vieną žmogų, tačiau neįmanoma apgaudinėti visų žmonių visą laiką,“ – Alkas.lt portalui sakė „Drąsos kelias” partijos pirmininkas J.Varkala.

***

Seimo laikinosios tyrimo komisijos posėdis dėl prašymo Neringą Venckienę patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jos laisvę vyksta šiandien, kovo 13 d.

Į posėdį yra pakviestas generalinis prokuroras Darius Valys bei bylą kuruojantys prokurorai Nina Raugienė ir Žydrūnas Radišauskas. Posėdis vyksta už uždarų durų, nes generalinis prokuroras D.Valys komisijai turi pateikti su ikiteisminiu tyrimu susijusią medžiagą. Dėl to l žurnalistai yra išprašyti iš posėdžio salės.

Ankstesniame Seimo laikinosios komisijos posėdyje buvo nuspręsta generalinio prokuroro prašyti komisijai pateikti policijos filmuotą medžiagą, kurioje tariamai užfiksuota N.Venckienės nusikalstama veika jos namų šturmo metu 2012 05 17 d.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė