Apdovanoti Dr. J.P.Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursų laureatai (nuotraukos) (0)

KTU informatikos apdovanojimas

Kauno technologijos universitetas, R.Šaknio nuotr.

Kovo 2 d. KTU Informatikos fakultete šešioliktą kartą vyko baigiamasis Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumas. Jaunieji informatikai susirungė programavimo, informacinių technologijų taikymo, multimedijos ir sukurtų programų konkursuose.

Šiais metais Forume dalyvavo 165 moksleiviai ir beveik 40 mokytojų.

Renginio dalyviai supažindinti su fakulteto studentų darbais: išmaniąja skaitmenine aukle,  praturtintosios realybės taikymu, žaidimu su skraidykle, valdomu įrenginiu „Kinect“, išmaniųjų robotų valdymu naudojant įvairias valdymo sąsajas, pavyzdžiui, kompiuterį, įrenginį „Kinect“, mobiliuosius ir kitus įrenginius. Apie galimybes dirbti IT srityje pranešimą skaitė įmonės „DevBridge“ viceprezidentas Viktoras Grušnys.

Renginio metu mokytojai dalyvavo seminare „Išmaniosios technologijos mokymuisi ir studijoms“.

Paaiškėjus konkurso rezultatams, Forumo ir keturių Lietuvos regionų – Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ir Žemaitijos – konkursų laimėtojai apdovanoti Dr. J. P. Kazicko fondo piniginiais prizais ir Kauno technologijos universiteto diplomais bei specialiomis dovanomis.

IT taikymo konkurse 5–8 klausių moksleiviams pirmoji vieta paskirta Džiugui Praninskui iš Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos, antroji – Antanui Stepanauskui iš Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinės mokyklos. Specialiomis KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos dovanomis apdovanoti trys aštuntokai: Nojus Šuopys iš Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos, Povilas Jurgionis iš Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos, Jokūbas Pelanskis iš Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos.

IT taikymo konkurse pirmoji vieta atiteko Ievai Paškauskaitei iš Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos, dvi antrosios vietos paskirtos Altautui Petroniui iš Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos ir Vytautui Ubartui iš Telšių „Džiugo“ gimnazijos. Dvi trečiąsias vietas iškovojo Edvinas Miliauskas iš Alytaus Jotvingių gimnazijos ir Pranas Grigaitis iš Radviliškio rajono Baisogalos gimnazijos.

Multimedijos ir sukurtų programų konkursuose nepralenkiamas buvo Julius Jurgelėnas iš Marijampolės Marijonų gimnazijos. Antroji vieta paskirta Tomui Kučinskui iš Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijos. Specialus konkurso komisijos prizas įteiktas Beatričei Vaicekauskaitei iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos.

Programavimo konkursą laimėjo Alytaus Jotvingių gimnazijos moksleivis Justinas Stankevičius. Antrosiomis vietomis džiaugėsi Edgaras Liberis iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos ir Lukas Dapkus iš Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos, Titas Skrebė iš Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos. Penkios trečiosios vietos atiteko: Ringaudui Kalinauskui iš Kauno „Saulės“ gimnazijos, Matui Balčaičiui iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos, Sauliui Kazokui iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, Adomui Borutai iš Kauno Jėzuitų gimnazijosm, Benediktas Nikolaičiuk’as iš Vilniaus Žemynos gimnazijos.

Žemaitijos ir Forumo programavimo laimėtojams taip pat įteikti specialūs įmonės „SoftDent“ prizai – programuojami minikompiuteriai „Raspberry PI“.

Dviems konkursuose sėkmingai pasirodžiusiems moksleiviams: Justinui Stankevičiui ir Titui Skrebei įteikti kvietimai dalyvauti Lietuvos mokinių informatikos respublikiniame etape. Kvietimus įteikė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė Liliana Rukienė.

KTU informatikos pranešimas

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė