Į Kauno kino teatrą „Romuva“ atkeliauja „Šeršėliafam“ (programa) (0)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Aštunto tarptautinio moterų filmų renginys „Šeršėliafam“ atidarymo, kuris kovo 8 d., 18 val. vyks Kauno kino teatre „Romuva“, metu bus rodoma švedų režisierės E. E. Lemhagen (Ellos Elisabet Lemhagen) drama „Karūnos brangakmeniai“.

„Karūnos brangakmeniai“ buvo filmuojami Vilniuje. Už šį filmą 2012 metais režisierė apdovanota „Krištoliniu lokiu“ Berlyno kino festivalyje, o Švedijos kino apdovanojimas „Guldbagge“ skirtas už geriausią kostiumų dizainą ir specialiuosius efektus.

Festivalis iš Vilniaus į Kauną taip pat atveža ir socialinių vakarų iniciatyvą ir visus kviečia į atidarymo vakarėlį kovo 8 d. bare „Yzy“ nuo 22 val. „Šeršėliafam“ vakaro svečių laukia karščiausios naujienos iš moterų kino pasaulio, specialus vakaro meniu, intriguojantis vaizdų ir muzikos flirtas.

Šeštadienį „Šėršėliafam“ pradeda Venecijos kino festivalyje pristatytu filmu „Gulbė“ (rež. Teresa Villaverde). Iš karto po to seks praeitų metų festivalyje „Šeršėliafam“ debiutavusi trumpametražių filmų programa, sulaukusi didelio žiūrovų susidomėjimo.

Sekmadienį „Šeršėliafam“ retrospektyvos programoje siūlo ir iš naujo atrasti nepamirštamąją Lietuvos kino žvaigždę Eugeniją Pleškytę. Filmai, kuriuose ši neseniai amžinybėn iškeliavusi aktorė vaidino, dabar laikomi klasika. „Romuvoje“ bus parodyti du kūriniai: režisieriaus Marijono Giedrio istorinė drama „Herkus Mantas“ ir Almanto Grikevičiaus „Faktas“.

„Šeršėliafam“ programa Kaune:

8 d. penktadienis

18 val. Karūnos brangakmeniai (pagrindine programa) drama, 2011 m., 120 min. Švedija, rež.: E. E. Lemhagen (Ella Elisabet Lemhagen)

20 val. Šeršė party @ Yzy bar

9d. šeštadienis

18 val. „Gulbė“ (pagrindinė programa) drama, 2011 m., 103 min. Portugalija, rež.: Teresa Villaverde

20 val. Trumpametražių filmų programa įvairaus žanro ir šalių, 2012 m., 98 min.

10 d. sekmadienis

16 val. „Herkus Mantas“ (Pleškytes retrospektyva), istorinė drama, 1972 m., 148 min. Lietuva, rež.: Marijonas Giedrys

19 val. „Faktas“ (Pleškytes retrospektyva) drama, 1980 m., 86 min. Lietuva, rež. Almantas Grikevičius

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė