Teismui neleidus Kovo 11-osios eitynių Gedimino prospektu, jaunieji tautininkai ketina žygiuoti Pilies bei Didžiąja gatve (nuotraukos) (61)

Kovo 11-osios šventinė eisena | Alkas.lt, N.Balčiūnienės nuotr.

Kovo 11-osios šventinė eisena | Alkas.lt, N.Balčiūnienės nuotr.

Kovo 4 d. Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atmetė Lietuvos tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) ir Lietuvių tautinio centro skundą ir motyvuodamas tuo, kad Kovo 11-ąją Gedimino prospekte visą dieną vyks renginiai neleido tautiniam jaunimui surengti Kovo 11-osios eitynių Gedimino prospektu.

Ir nors šis teismo sprendimas per 14 dienų dar gali būti apskųstas, tačiau eitynių rengėjai atsižvelgę į tai, kad teismas neuždraudė eitynių rengti bet kurioje kitoje miesto vietoje pateikė kitą prašymą Vilniaus miesto savivaldybei.

Savivaldybės prašoma leisti Kovo 11-osios šventės eisenai nuo Katedros aikštės žygiuoti Pilies ir Didžiąja gatve link Aušros Vartų.

„Pagal įstatymą jie turi per 3 dienas apsvarstyti mūsų prašymą. Mes jį spėjome užregistruoti laiku – likus daugiau nei 5 dienoms iki renginio. Dabar, savivaldybė neturi jokių argumentų mums neleisti švęsti Kovo 11-osios. O jeigu neleis vėl kreipsimės į teismą ir reikalausime atsakomybės. Žūtbūtinės savivaldybės pastangos sutrukdyti patriotines eitynes patyrė visišką fiasko, o tautinis jaunimas sugebėjo priversti valdžią pradėti galvoti apie Kovo 11-osios šventimą, nors jai tai visiškai nerūpėjo,“ – sakė Lietuvių tautinio centro (LTC) vadovas Ričardas Čekutis.

Priemanme, kad Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) ir LTC Vilniaus miesto savivaldybės sprendimą neleisti surengti Vilniaus miesto Gedimino prospekte patriotinio jaunimo eitynių rengiamų Kovo 11-osios šventės proga, apskundė teismui vasario 4 d.

Vilniaus miesto savivaldybės administracija siūlė,  šventinę Kovo 11-osios eiseną rengti nuo mesto centro atokiau, už Neries, esančia Upės gatve, kurioje 2009-aisiais metais vyko homoseksualistų eitynės…

Atsisakymą savivaldybės valdininkai motyvavo tuo, kad Gedimino prospekte Kovo 11 d. jau yra numatyti kiti renginiai. Eitynių rengėjai savo ruožtu teigė, kad jokie savivaldybės renginiai, tuo metu kai jie kreipėsi leidimo, dar nebuvo numatyti.

2012 metų Kovo 11-osios eitynių, kuriose dalyvavo apie 2,5 tūkst. žmonių akimirkos:

Tomo Baranausko nuotraukos:

 

Gintaro Žalnoros nuotraukos:

 

Nijolės Balčiūnienės nuotraukos:

 

Lino V. Medelio nuotraukos:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

61 komentaras

 1. pensininkas:

  Kiek rašė – Kaune 2 val ėjo. Reikia apsukti ratą ir vėl grįžti į Katedros akštę. Ir būtinai eiti pro Prezidentūra.

 2. Algirdas Patackas:

  O gal reikėtų jungtis priešios iniciatyvos? Pagalvokim…

  Lietuvos Respublikos Vyriausybei
  Vilniaus miesto savivaldybės administracijai

  Dėl šventinio sambūrio Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną

  Susipažinę su Lietuvos Respublikos Seimo programa, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimui, priėjome prie išvados, kad iškilmingai daliai, kuri vyks šiais metais Kovo 11-osios Akto salėje, trūksta vietos glaudesniam visuomenininkų ir valstybinių institucijų atstovų susibūrimui. Vertindami laikotarpį Lietuvoje nuo 1988 metų vasaros iki 1990 metų kovo 11-osios, negalime pamiršti to betarpiško žmonių būriavimosi reikšmės Tautos susitelkimui, kuris svarbus ne tik okupacijos, bet ir nepriklausomybės sąlygomis.

  Dėl to Lietuvai pagražinti draugijos valdyba pritarė šios draugijos 2013 metų vasario 23 dienos suvažiavime iškeltai iniciatyvai Lietuvos nepriklausomybės dieną minėti masiškesniais pilietiniais susibūrimais ir eitynėmis nuo BALTIJOS KELIO pradinio atskaitos taško – Katedros aikštės iki Nepriklausomybės aikštės, kuri 1991 metų sausio 13-osios įvykių akivaizdoje tapo LIETUVOS ŠIRDIMI.

  Oponuojantiems dėl masiškesnių renginių reikalingumo ir besibaiminantiems dėl galimų dorovės, geros moralės ar etikos normų pažeidimų (LR Susirinkimų įstatymo 5 str. 2 punktas), norėtųsi patarti, jog bijoti savo Tautos ir valstybės ydų reikštų nesiekti jas atskleisti ir išgyvendinti, o bejėgiškai susigūžti ir leisti joms netrukdomai daugintis. Aktyvioji Tautos dalis nėra bevalių minia, kuri aklai leistųsi paskui kraštutinių pažiūrų individus.

  Mums nekyla abejonių, jog gana nežymiomis valstybės jėgos struktūrų pastangomis galima sklandžiai atskirti nuo pilietininkų gretų tuos subjektus, kurie masiniuose renginiuose vartoja hitlerinius, stalininius ar pilietinės visuomenės demografinio neįgalumo simbolius, nesiderinančius su nepriklausomybės ir laisvos Tautos vertybinėmis orientacijomis bei jos civilizuoto klestėjimo lūkesčiais.

  Siekdami paskleisti visuotinės šventės dvasią, minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kviečiame visas patriotiškas visuomenines organizacijas, valstybės ir savivaldybių institucijas pritarti NEPRIKLAUSOMYBĖS PILIETINIO SAMBŪRIO iniciatyvai ir šventiškai nusiteikus susirinkti šių metų kovo 11 dieną 15 00 val. Katedros aikštėje, Vilniuje.

  Lietuvai pagražinti draugijos valdybos pirmininkas Juozas Dingelis

  • S:

   Gal geriau nesiskaidyti. Dauguma jau žino, kad renkamės 15.30, o pajudam 16 val. Reiktų sulaukt visų, be to, ėjimas pusvalandžiu ar valanda anksčiau neturi privalumų, nes bus vis tiek be leidimo ir vyktų tuo pačiu dabar “draudžiamu” keliu.

  • Algimantas:

   Puiki idėja, bet šiek tiek pavėluota. Būtų šaunu matyti šios draugijos Lietuvai pagražinti narius jaunimo organizuojamoje eisenoje – tada jaunimas ir jus palaikis Jūsų akcijose. Tikslas mūsų vienas – tautinė pilietinė Lietuva.

  • musė:

   “….Mums nekyla abejonių, jog gana nežymiomis valstybės jėgos struktūrų pastangomis galima sklandžiai atskirti nuo pilietininkų gretų tuos subjektus, kurie masiniuose renginiuose vartoja hitlerinius, stalininius ar pilietinės visuomenės demografinio neįgalumo simbolius, nesiderinančius su nepriklausomybės ir laisvos Tautos vertybinėmis orientacijomis bei jos civilizuoto klestėjimo lūkesčiais…”

   Prašome poną pilietį A.Patacką išvardinti hitlerinius, stalininius ir pilietinės visuomenės demografinio neįgalumo simbolius naudojamus kovo 11 patriotų eitynėse…ypač domina pilietinės visuomenės demografinio neįgalumo simboliai….

 3. nebloga idėja:

  Šaunu. Tik, manau, šiemet bus daugiau žmonių ir siaurose senamiesčio gatvėse susidarys spūstis. Bet tiek to…Kitas klausimas- norisi kiek galima tikslesnės info, ar dalyvaus Signatarai ir kurie (tokia info irgi gali papildomai pritraukti dalyvių). Ar kaip ir pernai dalyvaus Gerb. Vaišvila, Ozolas ir kiti?

 4. kodėl:

  na KODĖL 16 val? Kodėl ne anksčiau? Nepatogu atvykstantiems NEvilniečiams…

 5. Kęstutis:

  Patikslinkite kada renkamės – 15val ar 15,30?…

 6. pensininkas:

  Manau, kad maršrutas turėtų būti ilgesnis. Katedros aikštė-Pilies g.-Aušros vartų g.-Geležinkelio g.-Seinių g.-Sodų g.-Pylimo g.-Pamėnkalnio g.-Tumo Vaižganto g.-Goštauto g.-Žygimantų g.-Vrubliovskio g.-Kadedros aikštė. Jeigu į eiseną mūsų nesusirinks bent keli tūkstančiai – sakysiu, lietuvių tautos, kaip tokios nėra ir dar pakolkas yra tik teritorija.

 7. gal:

  gal reikia startuoti virsuj prie ausros vartu,o baigti katedros aiksteje(tiesiog lengviau skanduoti bus)..gera mintis praeiti ratu katedra-ausros vartai-katedra

 8. Kažin:

  Man atrodo, kad nuolatiniams marširavimams galbūt tiktų rinktis Lukiškių aikštę. Joje galima sukti ir sukti ratus, o ypatingesniais atvejais iš jos nužygioti, nebūtinai prospektu, ir prie Seimo, Vyriausybės ar Katedros aikštės…

 9. tai ka reiskia?:

  esam BAILIAI? Negebantys saves apginti. O is kur? juk tikrieji LIETUVIAI, patriotai, didvyriai- Lietuvos miskuos ir Sibiro ledynuos galvas sugulde… liko tik molis, bevaliai klapciukai… 🙁

  • ot bus patyciu:

   pederastai ir raudonskuriai (NK95) tik dziaugsis ir atvirai TYCIOSIS- jie laisvai zygiuos liepos men. Gedimino prospektu (tadien juk nebus “oficialiu” ir “visa diena” vykstanciu renginiu).

   Man GEDA buti tokios BAILIU Tautos atstovu 🙁

  • ir:

   kokia bus uzsukta mass-media PSICHOZE- stai ziurekite- mes normalus, tvarkingi ir gavom teise zygiuoti ir reiksti savo paziuras, o ne tokie kaip tie kaimieciai, nacionalistai.

  • S:

   Baik čia panikuot, galvas padėt suspėsim… Tas naujas prašymas kol kas nieko nereiškia, greičiausiai leidimo vis tiek neduos, o tada nėra skirtumo. Didžiausia tikimybė, kad eisim Gedimino prospektu, bet prieš galimą susirėmimą juk reikia gerą valią parodyt… 😉

   • tikras lietuvis:

    Kas sako galvas dėti?

    Galima, juk, ramiai, su vėliavomis ir plakatais, dainuojant dainas ir šaukiant šūkius, bet neorganizuota mase, niekam nekomanduojant – tiesiog kaip praeiviams praeiti tuo pačiu maršrutu. Sustojant prie tam tikrų objektų, kurie nepatiks, sušukti šūkius (kuriuos dera apgalvoti iš anksto ir kiekvienai grupelei parepetuoti – kad neapsijuokti).
    Gali atsitikti incidentų su priešiškais elementais – antifa, paleckininkais ir pan.judais. Šitoje vietoje irgi galima garbingai išeiti iš situacijos. Pvz.: einat pro šalį su savo atributika, dainom ir, jei jie užkabins įžeidžiamu žodžiu ar veiksmu, tai galima juos sulaikyti ir perduoti policijai kaip pažeidėjus (sulaikymo momentu jų plakatų ir kitos atributikos išsaugoti nėra privaloma). Kaip sulaiko pažeidėjus? Čiumpa keli vyrai už rankų (tam reikia pasitreniruoti, kad neplėšyti rūbų, bet jei sulaiko dvigubai galingesnis už sulaikomąjį, tai nebus jokio pasipriešinimo – jokių problemų, o kada norėsit sulaikyti pagal pajėgumą toks tokį, tai geriau iš karto keliese čiupti už rankų), paima plakatą ir nuveda prie policininkų (kumščiuoti nereikia). Prieš čiumpant galima pasakyti: “jūs įžeidinėjate piliečius – įstatymo vardu reikalaujame nutraukti pažeidimą”, kas reikštų, kad jūs ginate įstatymo nuostatas.
    Su tokiais susitvarkyti galima iš anksto organizuojant šonuose brodo einančius spec.tvarkdarių būrius po, pvz., tam tikrą, įstatymų leidžiamą asmenų skaičių (nėra skaičius niekur numatytas kokiomis grupėmis galima vaikščioti neorganizuotiems asmenims, bet daugiau kokių devynių vargu ar bebūtų galima organizuotai ir staiga veikti prieš užpuolikus). Galima tiesiog tvarkdariams chuliganus atkirsti nuo eisenos dalyvių (neleisti lįsti artyn), kol eisenos dalyviai praeitų – rezultatas būtų toks pat.

    Tokiu atveju eisena vis tiek įvyktų ir niekas nieko nubausti negalėtų, nes jokių organizatorių nebūtų – netgi eisenos kaip ir nebūtų, nes eitų žmones tarsi kas kaip.
    Bet, kaip minėjau, tam tikros atsargos priemonės tik pagerintų tvarką ir šventę tokiu būdu mininčių įvaizdį..

    • tikras lietuvis:

     Šitokie šventimai, pereinant tą patį maršrutą neorganizuotai – nerikiuotai, manau, galimi tik draugams pasaugojant iš šonų nuo chuliganaujančių – antifa ir pan., tol, kol praeis draugai.
     Tam nereikia didelės minios ar kviesti atėjusių – tiesiog pradžia gali būti tokia: “mes jau einam ir eisim iki ten ir ten. O kas nori, tas eina iš paskos”.
     Nebūtų to didelio išskirtinumo, bet principas būtų išlaikytas.
     Netgi nuėjus į galinį tašką būtų galima pasakyti kalbas – kas galėtų uždrausti?

 10. Girėnas:

  Kovo 11 tapo protesto diena.Antivalstybiniai valdžiažmogiai patys nešvenčia.Tai kam bailiai skaitys kalbas užsidarę salių patalpose,vienas kitam?

 11. Kaip manote, kodėl Lietuviams jų nacionalinės šventės proga draudžiama vaikščioti Gedimino prospektu?

  Todėl, kad atkovojus Nepriklausomybę nebuvo atlikta dekolonizacija, desovietizacija bei dekagėbizacija.

  Išvada – visą tai dar reikės atlikti.

  Ir tai padarys būtent tas Lietuvių Tautos jaunimas, kurį dabar taip stengiamasi nugrūsti kuo toliau nuo persidažiusios bolševikinės valdžios “elito” akių, tam kad šitas valdžiažmogių “elitas” iš klaikios baimės, jog ateina Lietuviai-patriotai, nepridėtų į kelnes… 🙂

  • girdziu tik tylu:

   pppppp-ššššššš…..

  • Kalba Amerikos Balsas iš Vašingtono:

   Manoma, kad protingiausia būtų buvę tiesiog neorganizuota mase su vėliavomis ir plakatais, dainuojant dainas, šaukiant šūkius ne tik šiaip sau, bet ir prie kliūčių eisenai, svarbiausia, praeiti tą patį maršrutą.
   Tiesiog taip vis tiek švenčiant – to neorganizuotiems asmenims niekas uždrausti negali.
   Tokiu atveju, jei pasirodytų kokie nors chuliganiški elementai su įžeidžiais plakatais ar išstojimais, būtų galima juos sulaikyti ir perduoti policijai kaip pažeidėjus. 🙂

 12. Valdas:

  Lietuvos šeimininkas – lietuvių tauta.
  Valstybės tarnautojai yra lietuvių tautos tarnai.

  Geros šventės!

 13. sb:

  Nors pats dalyvavau eitynėse, nesuprantu eitynių vadovų piktybinės tolerancijos juodai vėliavai su kaukuole, dvejomis runomis SS po vieną abiejose tos kaukolės pusėse ir gotikiniu užrašu “SKINHEAD”. Visa tai iš SS simbolikos.
  Tiek aš, tiek mano seneliai buvome prisiekę ir garbingai tarnavom Lietuvos valstybei, buvau aulėjamas lietuvybės dvasioje, puikiai suvokiu ir sugebu atskirti lietuviškus tautinius ir prohitlerinius simbolius ir atitinkamus simpatikus, kurie daro viską, kad besiginanti nuo kosmopolitizmo ir liberastijos lietuvių tauta pasauliui būtų pavaizduota esanti prohitlerinė.
  Ar nepastebėjot, kad savo masinio dezinformavimo priemonėse per visą pasaulį šios eitynės pateikiamos tik per šituos prohitlerinius simbolius, tūkstančių žmonių su trispalvėmis jie nerodo.

  • S:

   Jei neklystu, šie jaunuoliai skinai buvo vieni iš šių eitynių pradininkų ir mes tęsiame tradiciją, kurią jie pradėjo, tik masiškiau. Čia mūsų žemė ir mūsų Nepriklausomybės šventė, mes neprivalome vaidinti cirko, kad įsiteikti kažkokiems dėdėms iš užsienio, kurie smaugia mūsų laisvę, todėl mes nesiskaldysim. Jaunimo organizacijoms ar sambūriams šiose eitynėse niekas nedraudžia ir nedraus neštis savo vėliavų, ypač pradininkams, o jums teks susitaikyt – vardan tos Lietuvos vienybė težydi.

   • Kalba Amerikos Balsas iš Vašingtono:

    Manoma, kad apie tai būtų buvę galima kalbėti tik tuo atveju, jei būtų gautas leidimas, o jei būtų einama neorganizuotai, tai kiekvienas gali neštis kokius tik nori simbolius – svarbu, kad nedraudžiamus įstatymo.

    • musė:

     LR Konstitucija

     7 straipsnis
     Negalioja joks įstatymas ar kitas aktas priešingas Konstitucijai.
     Galioja tik paskelbti įstatymai.
     Įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

     25 straipsnis
     Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
     Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.
     Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.
     Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.
     Pilietis turi teisę įstatymo nustatyta tvarka gauti valstybės įstaigų turimą informaciją apie jį.

     ATKP 188 18′ str. yra antikonstitucinis

 14. Vilmantas Rutkauskas:

  Kiek žinau, Kauno Tautininkų partijos nariai atvažiuos į Vilnių palaikyti šią eiseną !

 15. tikras lietuvis:

  Neblogai ir Pilies gatve, bet jau bus tam tikras pralaimėjimas ir, svarbiausia, be pagrindo.

  • Kęstutis:

   Užskaitykim ne kaip pralaimėjimą, bet kaip taktinį atsitraukimą… Aišku negavus leidimo geriau tada eiti Gedimino pr. Ateičiai, jei ir vėl nebeišdavinės leidimų, tada jungtis prie oficialiosios dalies, pvz. Prezidentūros kieme, su visais plakatai, skanduotėm. Sustoti taip, kad TV negalėtų neparodyt, o tada po viešosios dalies į masines eitynes…

   • tikras lietuvis:

    O kuriam galui reikia atsitraukti?
    Kodėl negalima ramiai liaudžiai, kad ir nertvarkingomis grupelėmis, bet būtinai su vėliavomis, šūkiais ir dainomis praeiti per brodą, kartu visiems, kas norėtų sužinoti dėl ko taip, pasakant: Lietuvos priešai, sėdintys Lietuvos sostinės savivaldybėje, uždraudė Lietuvoje lietuviams švęsti lietuvių šventę, bet mes vis tiek švenčiame.
    Ir čia labai tiktų šūkis prieš kameras ir pan. žurnalistams:
    Lietuva nežus – vis tiek bus jos viršus!
    Tegyvuoja Lietuva, o jos priešams linkime gauti galą!
    Lietuva – tik lietuviams!

 16. Reziume:

  JAUNIME – JŪS MŪSŲ VILTIS !

 17. Būkime verti!

  http://www.kovo11eitynes.lt/lt/2013/straipsniai-2013/86-bukime-verti

  Užsieniui parsidavusi valdžia bijo savo šalies patriotų – tautinio jaunimo, signatarų, visuomenininkų ir kitų savo Tautos likimui neabejingų žmonių.

  Dėl to ji šiemet sugalvojo privatizuoti Gedimino prospektą, organizuodama ten savo pseudo šventę: į šią visai Lietuvai brangią vietą dabar bus prievarta varomi meno kolektyvai, šantažuojant jiems nubraukti finansavimą atsisakymo atveju, netgi mažamečiai vaikai, kurie per šaltį ir šlapdribą bus verčiami penkias valandas kreidutėmis marginti „prabangųjį“ prospekto grindinį, kad po to atėję valytojai galėtų visa tai nuplauti…

  Dar atsitiktiniai praeiviai galės pamatyti valdžios sugalvotą ypatingai svarbų Kovo 11-osios paminėjimo akcentą – kinietišką mankštą taiči, be kurios tiesiog neįsivaizduojama jokia valstybinė šventė…

  Apgailėtini ir niekšiški parsidavėlių veiksmai yra skirti vieninteliam tikslui: žūt būt neleisti Lietuvos patriotams minėti Nepriklausomybės atkūrimo dienos, uždrausti tautiniam jaunimui pagerbti mūsų didvyrius ir galutinai ištrinti bet kokius laisvės siekius iš Tautos sąmonės.

  Tačiau laisvę mylintys Lietuvos žmonės Kovo 11-ąją jau nuo 15 val. rinksis Katedros aikštėje prie paminklo Lietuvos Didžiajam Kunigaikščiui Gediminui.

  Nes tai yra visų Lietuvos žmonių šventė, o ne valdžioje sėdinčių užsieniui tarnaujančių niekšų ir jiems pataikaujančių išdavikų.

  Mes šventėme ir švęsime, nors mums jau grasinama represijomis. Pergyvenome visus buvusius okupantus, pergyvensime ir vietines kosmopolitines padugnes bei kitas žydrąsias menkystas. Nebijome mes jų represijų, nes taip jie tik demonstruoja savo silpnumą ir pagiežą.

  Kiekvienas save gerbiantis Lietuvos žmogus turi ateiti į Katedros aikštę ir stoti į vieną gretą su ištikimais šalies patriotais. Neatiduokime savo šventės svetimiesiems. Didžiuokimės savo Tautos didvyriais, neišsigandusiais okupantų ginklų ir kalėjimų, sekime jų garbingu pavyzdžiu.

  …Siautėjant kraujo ištroškusiems stribams, enkavedistams ir išdavikams tamsiame miško bunkeryje Poetas ir Karys Bronius Krivickas-Vilnius rašė apie Lietuvą ir Tiesą:

  Dėl jos einu tarp gretų pirmutinių
  Ir ugnimi sau ginklą užtaisau
  Ir puolu sūkurin žiaurių kautynių
  Ir paskutinį šovinį palieku sau…

  Būkime verti šių Didžiavyrių vardo, saugokime jų atminimą.

  Lietuva – lietuviams, per amžius buvo ir bus!!!

  Ričardas Čekutis-Aitvaras

  • Kemblys:

   Ričardas Čekutis-Aitvaras:
   ,,patriotų, signatarų, privatizuoti, organizuodama, pseudo, kolektyvai, šantažuojant, finansavimą, prospekto, akcentą, taiči, patriotams, represijomis, okupantus, represijų, demonstruoja, patriotais, okupantų”.

   ,,Lietuva – lietuviams, per amžius buvo ir bus!!!” – teisingas šūkis, bet netinka lietuvių kalbos išdavikams!!!

 18. Amelija:

  Tai ar turi tą šovinį, Čekuti? Ar ginklas legalus? Ar medicininė pažyma jam gauti nesuklastota?

  Beje, kada ir su kuo vyks kautynės?

 19. Grasilda:

  Na, kadangi ir į Senamiestį neleidžia, matyt, teks eiti be leidimo su visomis iš to kylančiomis pasekmėmis.

 20. Amelija:

  Komisaras priminė, kad eitynių dalyviams griežtai draudžia turėti ir į renginių vietą atsinešti sužaloti žmones galinčius daiktus, tokius kaip peiliai, akmenys, buteliai, lazdos, strypai ir kt., kuriuos svaidant, jais smogiant ar su jais neatsargiai elgiantis gali būti pavojingi kitiems.

  Šių reikalavimų nepaisantiems asmenims bus taikomos įstatymų numatytos sankcijos, o pažeidėjus pastebėjusius prašome nedelsiat informuoti policijos pareigūnus.

  K. Lančinskas paprašė renginiuose dalyvausiančių žmonių nesinešti didesnių krepšių, kuprinių, pakuočių ir nešulių.

 21. akcija:

  DĖMĖSIO !!!!!!
  Siūlau: atsineškim į eitynes daug mažyčių Trispalvių ir , gatvėje, išvydę policininkus, prieikim, pasveikinkim su Kovo 11 ir jiems padovanokim po vėlevėlę- kad visi turėtų. Jie , vargšai, tikrai nebus aprūpinti tautine atributika. Būtų labai gražu ir šventiška iš mūsų pusės.

  • puiku:

   Puiki idėja!
   Žiūrim , kaip čia išeina. Pasveikinam praeivius (tame tarpe ir policininkus), įteikiam Trispalvę. Už tai tikrai “nesupakuos”-manau, būtų skandalas. Policininkai atsisakytų į rankas paimti Valstybinę vėliavą? Irgi būtų skandalas. O paėmę galėtų turėti savo rankose. Kur ją dėtų? Išmestų? O tai jau – valstybinės vėliavos išniekinimas !!! Ir kas pasakys, kad per Nepriklausomybės dieną vaikščioti su Trispalvėm ir sveikintis- provokacija?
   Pritariu idėjai. Reiktų skubiai sužinot LTJS nuomonę. Lygiai taip pat puiki idėja – Kovo 11-osios Kelias per Gedimino prospektą susiėmus už rankų!

 22. Saulius Kulvičius-tautininkas:

  Galų gale inteligehtai prabyla,kad tauta susidūrė su pasauline sistema ,kuios tautų naikinimo principai iš esmės nieko nesiskiria nuo nacizmo ir komunizmo . Bet pasakyti kur esam maža,-reikia pasakyti ką darom ?

 23. Kristina:

  Sveiki. Atlieku nedidelę apklausą tema “Tautinis identitetas”, kurios esmė apžvelgti tautinio tapatumo problemas, kultūrinės savimonės tendencijas. Apklausos duomenis naudosiu diplominiame darbe. Dėkoju už atsakymus. http://www.manoapklausa.lt/apklausa/429606093/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė