Žiema vis dar rodo savo nagučius (0)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Protarpiais snyguriuoja arba sninga ir pusto pažeme visoje šalies teritorijoje.

Magistralinių ir krašto kelių dangos daugiausia šlapios, šiaurinėje ir vakarinėje šalies dalyse bei Vilniaus apskrityje yra papustytų, vietomis provėžotų krašto kelių ruožų. Vykstančiųjų šiais keliais prašytume atsižvelgti į tai, kad kelių dangos vietomis provėžotos, todėl stenkitės nelenkti kitų transporto priemonių, jei nėra būtinybės, o persirikiuojant būkite ypač atidūs!

Rajoninių kelių dangos padengtos prispausto sniego sluoksniu, apledėjusios, slidžios, kai kur provėžotos.

Magistraliniai keliai barstomi ir valomi Panevėžio rajone, valomi Joniškio ir Pakruojo rajonuose. Krašto keliai barstomi ir valomi Vilniaus ir Panevėžio  apskrityse bei Šilalės rajone, barstomi Mažeikių rajone, o valomi Utenos apskrityje bei Joniškio ir Pakruojo rajonuose.

Rajoniniai keliai barstomi Mažeikių rajone, o valomi Rokiškio rajone.

Dėl plikledžio, pūgos ir stipraus vėjo numatomos sudėtingos eismo sąlygos. Būkite atsakingi!

Naktį protarpiais pasnigs. Daug kur pustys, formuosis plikledis. Vietomis trumpa pūga. Sningant ir pustant matomumas kai kur pablogės iki 300-500 m. Sustiprės vėjas, daug kur gūsiai 15-20 m/s. Žemiausia temperatūra nuo 10 iki 15 laipsnių šalčio.

Kitą savaitę, pradedant nuo pirmadienio, krituliai liausis. Naktimis bus silpnai neigiama, o dienomis – silpnai teigiama temperatūra. Tik kitos savaitės pabaigoje numatomas didesnis atšalimas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė