Kauno menininkų namuose koncertuos „Bitlai su kanklėmis“ (0)

www.migrationheritage.nsw.gov.au nuotr.

www.migrationheritage.nsw.gov.au nuotr.

Kovo 5 d., antradienį, 18 val., Kauno menininkų namuose (V.Putvinskio g. 56)  septyni skirtingų kartų atlikėjai susitinka naujame projekte „Bitlai su kanklėmis“. Dalyvaus: kanklininkės  Lina Žilinskaitė ir Asta Jonkutė, vokalistai Stepas Januška ir Kęstutis Zubavičius, pianistas Motiejus Bazaras, bosistas Mykolas Bazaras ir perkusininkas Arvydas Jofė (Arvydas Joffė).

Niekam, tikriausia, neateitų mintis iš naujo pristatinėti kultinio ketverto iš Liverpulio „The Beatles“. Jų dainos svarbios visoms kartoms, kaip grupė ir kiekvienas „bitlas“ atskirai užtikrintai įsitvirtino muzikos istorijoje, o tokie kūriniai kaip „Help“, „Love me do“, „Let it be“ pradedamos brazdinti gitara jau mokykloje.

Šiandien tai klasika, kuri skamba įvairių atlikėjų repertuare, skambinama ir gatvės artistų ir simfoninių orkestrų. Naujausias projektas, ketinantis prisiliesti prie „The Beatles“ aukso fondo ne tik savaip interpretuoja grupės kūrybą, bet ir įneša unikalius vietos elementus – kankles. „Bitlai su kanklėmis“ suvienijo septynių talentingų, žinomų, skirtingų kartų atlikėjų pajėgas. Projekte dalyvauja kanklininkės  Lina Žilinskaitė ir Asta Jonkutė, vokalistai Stepas Januška ir Kęstutis Zubavičius, pianistas Motiejus Bazaras, bosistas Mykolas Bazaras ir perkusininkas Arvydas Joffė.

Bilietus galima įsigyti Kauno menininkų namų „Mūzų svetainėje“ bei visose TIKETA kasose . Bilieto kaina 25 Lt (su nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia ir turintiems „Daily Card“ nuolaidų kortelę – 20 Lt).

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė