Tuščias miškas be Lututės (0)

Lututė | Labanoro regioninio parko direkcijos nuotr.

Lututė | Labanoro regioninio parko direkcijos nuotr.

Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos darbuotojas, gamtininkas, gamtos mokslų daktaras Bronius Šablevičius išleido naują knygą „Lututė: gyvenimas drevėje“. Skaitydami šią knygą pažinsite ne tik pačią lututę, bet ir kitas pelėdas, gyvenančias mūsų miškuose, sužinosite kuo lututė išskirtinė.

Lututė – taip gražiai pavadinta pelėda, paslaptinga Lietuvos miškų gyventoja, kurios daugelis mūsų nė akyse nėra regėjęs, visą savo grožį ir gyvenimo paslaptis atskleidžia naujai išleistoje knygoje.

Knygos autorius, daugiau nei tris dešimtmečius tyrinėjo šio paslaptingo paukščio gyvenimo būdą, įpročius ir elgseną, netgi savo paties namuose 10 mėnesių augino pelėdžiuką.

Ilgą laiką kauptos žinios, gausiai iliustruotos paties autoriaus ir gamtos fotografų klubo  nuotraukomis, knygų leidykloje „Lututė“ sugulė į unikalų leidinį, patrauksiantį išrankiausio skaitytojo akį.

Tai ne pirmoji B.Šablevičiaus knyga apie Lietuvos gamtos stebuklus, bet kaip ir ankstesni leidiniai ji patraukia ne tik specialistų: ornitologų, gamtininkų dėmesį. Autorius geba mokslinius faktus pateikti kaip literatūros kūrinį ir ši knyga „nepaleis“ skaitytojo nuo pirmo iki paskutinio sakinio.

Kovo 20 d. 15 val. Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijoje  vyks Žemės dienos minėjimas ir knygos „Lututė: gyvenimas drevėje“ pristatymas.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Literatūra, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė