Trys muziejai bus suburti po vienu stogu (1)

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Vasario 28 d., ketvirtadienį Kauno miesto taryba pritarė sprendimui M. ir K. Petrauskų lietuvių muzikos muziejų ir Povilo Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejų prijungti prie Kauno miesto muziejaus.

Įvykdžius reorganizaciją bus sumažintos valdymo išlaidos, racionaliau naudojami materialieji ir finansiniai ištekliai.

„Deja, šiuo metu mieste muziejų turime daugiau nei jų galime išlaikyti. Įvykdžius reorganizaciją, per metus sutaupysime iki 300 tūkst. Lt. Šias lėšas galėsime skirti muziejų patalpų atnaujinimui, eksponatų restauravimui“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Švietimo, kultūros ir turizmo plėtros reikalų valdybos direktorius Virginijus Mažeika.

Po reorganizavimo veiksianti biudžetinė įstaiga Kauno miesto muziejus įsigis, tirs ir sistemins muziejinę ir istorinę vertę turinčius eksponatus, sudarys rinkinius, užtikrins sukauptų ir įgytų muziejinių vertybių apskaitą, tinkamas saugojimo sąlygas ir apsaugą, jų konservavimą ir restauravimą, sudarys sąlygas viešai naudoti saugomas muziejines vertybes, rengs nuolatines ir kilnojamąsias ekspozicijas, parodas ir kitus renginius.

Kauno miesto muziejus bendradarbiaus su kultūros, švietimo ir ugdymo įstaigomis, rengs muziejines mokinių lavinimo programas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė