Kauniečių sukurti gaminiai bus eksponuojami tarptautinėje parodoje Latvijoje (0)

businessinsider.com nuotr.

businessinsider.com nuotr.

Vasario 28 d. – kovo 3 d. viena iš Lietuvos įmonių, besitikinti savo gaminius artimiausiu metu pradėti tiekti užsienio rinkoms,  dalyvaus 19-oje tarptautinėje parodoje „Mokykla 2013“ Latvijoje.

Joje bus pristatyta daugiafunkcinė mokėjimų sistema „Tapsis“, gebanti į vieną apjungti skirtingas ugdymo įstaigoje teikiamas paslaugas.

Į nedidelę elektroninę kortelę ar raktų pakabuką integruota sistema gali tapti mokyklos durų raktu, pinigine, dokumentų saugykla, asmens tapatybės pažymėjimu, elektroniniu bilietu.

„Ir tai – dar ne viskas“, – elektroninės mokėjimų direktorius dr. Albinas Bačiliūnas.

Vaikas, turėdamas „Tapsis“, gali į jį įkelti elektroninį visuomeninio transporto bilietą. Tokiu atveju kortelė atstos ir jį, ir moksleivio pažymėjimą. Jis taip pat gali atidaryti elektronine spyna rakinamas mokyklos duris, atsiskaityti už pietus valgykloje, įsigyti užkandžių iš pardavimų automatų, pasinaudoti kopijavimo paslaugomis.

„Tėvai, pervedę pinigų į „Tapsis“, gali internete matyti ataskaitą, kur ir kaip vaikas juos panaudojo“, – pasakojo dr. A. Bačiliūnas.

Pasak jo, Latvijoje kol kas yra sukurta tik elektroninė praėjimo pro ugdymo įstaigų duris kontrolės sistema. Lietuviškam produktui analogų kol kas nėra.

Parodoje, kurioje pristatomos populiariausios ir perspektyviausios mokymosi vietos Latvijoje, ši įmonė dalyvauja pirmą kartą. Iš viso joje turėtų prisistatyti apie 150 dalyvių iš 11 valstybių.

Kategorijos: Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė