Knygų mugėje pristatyta J.Vaiškūno knygą apie lietuvišką Zodiaką (video) (1)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Vasario 24 dieną, paskutinę iš keturių Vilniaus mugės dienų konferencijų salėje, gausiame skaitytojų būryje, pristatyta Jono Vaiškūno knyga „Skaitant dangaus ženklus. Lietuviško Zodiako pėdsakais“.

Garsiam etnokosmologui talkino meteorologas ir astrologas Naglis Šulija, pagiriamųjų ir kandžių žodžių negailėjo bendražygis mitologas Dainius Razauskas, tilos intarpus užpildė dūdmaišiu grojantis muzikantas, autoriaus bičiulis, Gvidas Kovėra. Pakviesta prie garbingų vyrų prisėsti ir papasakoti apie savo indėlį knygos dailininkė Martyna Kašinskaitė.

Po pristatymo nutįso ilga eilė norinčiųjų asmeniškai susipažinti su autoriumi ir gauti unikalią galimybę – parašą ant įsigytos knygos.

Negalutiniais duomenimis, šiemet Knygų mugę aplankė panašiai tiek, kiek pernai – apie 60 tūkst. žmonių.

Šiemet Knygų mugėje dalyvavo 265 kompanijos iš Lietuvos ir užsienio – Baltarusijos, Italijos, Japonijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Vokietijos. Mugėje įvyko apie 400 renginių, didžioji dalis jų buvo tradiciniai, tačiau būta ir naujovių – bukinistų (knygininkų) kampelis, programa išmaniuosiuose telefonuose, kurios pagalba buvo sunku pasiklysti tokioje gausoje renginių ir dalyvių.

Pirminiais duomenimis perkamiausios šiemet buvo Kristinos Sabaliauskaitės, Algimanto Čekuolio bei Sigito Parulskio knygos.

 

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė