Į Lietuvos edukologijos universitetą atvyksta visų Europos Baltistikos centrų atstovai (0)

LEU nuotr.

LEU nuotr.

Vasario 21–22 dienomis Lietuvos edukologijos universitete (Studentų g. 39, Vilnius) vyks tarptautinė mokslinė konferencija „Baltistikos centrai ir Lietuva: Baltistika pasaulio kontekste“.

Šioje konferencijoje dalyvaus beveik visų Lietuvos mokslo ir studijų institucijų atstovai, vadovai, dėstytojai, mokslininkai tyrėjai. Konferencijos atidaryme dalyvaus Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė, buvęs Lietuvos edukologijos universiteto auklėtinis Lietuvos Respublikos Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Valentinas Stundys, Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto biuro vedėjas Kęstutis Kaminskas, įvairių šalių ambasadoriai ir kiti garbūs svečiai.

Į konferenciją dalyviai atvyksta iš visoje Europoje esančių Lituanistikos (baltistikos) centrų (Prancūzijos, Švedijos, Italijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir t.t, kuriuose dėstoma lietuvių kalba ir kultūra, vykdomi baltistikos tyrinėjimai.

LEU nuotr.

LEU nuotr.

Konferencijos metu bus kalbama apie baltistiką globalizacijos sąlygomis; apie kalbinius, kultūrinius, istorinius ir literatūrinius Lietuvos ir kitų šalių ryšius; lietuvių tapatybės problemą tarptautinėje erdvėje; svarstomi bendrieji lietuvių kalbos mokymo Baltistikos centruose teorijos, istorijos ir praktikos klausimai.

Konferencija organizuojama pagal ES SF finansuojamą projektą „Lituanistikos (baltistikos) centrų akademinio mobilumo skatinimas ir tarptautiškumo plėtra“ (Nr. VP1-2.2-ŠMM-08-V-02-007), kurį vykdo Lietuvos edukologijos universitetas.

Kategorijos: Kalba, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė