Speciali LRT programa Valstybės atkūrimo dienai (1)

LRT logoValstybės atkūrimo dienos išvakarėse, vasario 15-ąją, LRT televizijos laidoje „Laba diena, Lietuva“ (12 val.) – išskirtinis Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu apie tai, kaip Lietuva švenčia vieną svarbiausių valstybingumo švenčių ir kaip netradiciškai ją kviečia paminėti pati Prezidentė.

17 val. kviečiame žiūrėti Lietuvos nacionalinių kultūros ir meno premijų teikimo iškilmių tiesioginę transliaciją iš Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų. Premija už viso gyvenimo nuopelnus skiriama skulptoriui Vladui Vildžiūnui. Už kultūros ir meno puoselėjimą bei sklaidą apdovanojami literatūrologas Kęstutis Nastopka, dailininkas Vitalijus Mazūras, architektas Eugenijus Miliūnas, menininkas Žilvinas Kempinas ir dirigentas Modestas Pitrėnas.

Vasario 16-ąją, šeštadienį, per LRT televiziją:

12:00 val. Trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonija (Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje.) Tiesioginė transliacija ir per LRT radiją.

12:30 val. Šv. Mišios iš Vilniaus arkikatedros bazilikos. Tiesioginė transliacija ir per LRT klasiką.

14:00 val. Vasario 16-osios minėjimas prie Lietuvos nepriklausomybės signatarų namų. Tiesioginė transliacija ir per LRT radiją.

19:00 val. Iškilmingas Vasario 16-osios koncertas Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Tiesioginė transliacija ir per LRT radiją.

23:00 val. Koncertas iš Kotrynos bažnyčios „Laisvės balsai“. Dalyvauja Rosita Čivilytė, Agneta Gabalytė, Evelina Sašenko, Rūta Ščiogolevaitė, Algis Frankonis, Beissoul, „Sasha Song“, Gabrielius Vagelis, „Saulės broliai“ ir kt.

Valstybės atkūrimo dienai bus skirtas specialus koncertas iš Palangos – 2013-ųjų kultūros sostinės. Palangos kurortą nuoširdžiai sveikins žinomos estrados žvaigždės ir folkloro ansambliai iš visos Lietuvos . Dalyvauja Edmundas Kučinskas, Vytautas Šiskauskas, Arvydas Vilčinskas, Paulius Stalionis, grupės „Pikaso“, „Thundertale“, „Diemedis“, „Mingė“, „Šeduvos bernai“, „Pivašiūnai“, „Smagratis“, „Prūsai ilgi ūsai“. Ved. Loreta Sungailienė ir Nerijus Stasiulis. Koncerto pradžia – sekmadienį, vasario 17 dieną 21.15 val.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė