„Liūdni slibinai“ į pasirodymą Londone kviečia skandalu lovoje (0)

„Liūdni slibinai“ albumo „be jokių Ė“ pristatymas | liudnislibinai.lt nuotr.

„Liūdni slibinai“ albumo „be jokių Ė“ pristatymas | liudnislibinai.lt nuotr.

Vasario 21 dieną, artistiškai ironiški „Liūdni slibinai“, liūdnai paminėję Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Hamburge, surengs koncertą be jokių „Ė“ Londone. Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius trijulė į savo pasirodymą, valantį nuo dvasios konservantų, kviečia su skandalu lovoje.

„Lietuvių emigrantų džiaugsmui Londone artėja galas. Bent porai valandų kiekvienas galės pasijusti gimtinės glėbyje – už rankų susiėmę, sukursim mažą Lietuvėlę“, – teigia „Liūdnų slibinų“ gilių minčių stygų virpintojas Vaidas Kublinskas.

2012 metų geriausios grupės titulą M.A.M.A apdovanojimuose bei 2011 metais T.Ė.T.Ė apdovanojimų Tautos Balso nominacijoje laimėjusi grupė tęs rudenį paskelbtą savo misiją – valys lietuvius nuo dvasios konservantų „Ė“. Pagal grupės „Albumą be jokių Ė“ iš natūralių jausmų, minčių ir garsų sudaryta muzikinė programa klube „Fiddler’s Elbow“ skatins atsisakyti ne tik atsivežtų lietuviškų sielos teršalų, bet ir svetimoje šalyje puolančių užsienietiškų nešvarumų. Kaip „skandalo“ pilname video kvietime repuoja saikingo ūgio grupės narys Dominykas Vaitiekūnas, reikia žinoti, kas yra saikas, nes esi lietuvių vaikas.

Antrą kartą Karališkoje šalyje koncertuosiantys aktoriai atsakingai ruošiasi kelionei už gimtinės ribų. Grupės moteris Aistė Lasytė ketina pademonstruoti patobulintus anglų kalbos įgūdžius. Per pirmąjį apsilankymą Londone pavyzdingai išmokusi angliškai pasisveikinti, atsisveikinti ir padėkoti, Aistė Lasytė žada nustebinti svetimos kalbos kursų rezultatais. Vaidas Kublinskas, pavasario pabaigoje Didžiojoje Britanijoje supratęs, kad alternatyvus grožis gali būti privalumas, mėgausis moterų draugija. O  didelio žinomumo, bet mažo ūgio Dominykas Vaitiekūnas ieškos kosmopolitiškų pramogų naktiniame Londono gyvenime.

Sugrįžę iš svetimų kraštų teatrališkieji „Liūdni slibinai“ ketina surengti pasirodymus Vilniuje, Kaune bei T.Ė.T.Ė apdovanojimų ceremonijoje. Kovo ir balandžio mėnesiais atlikėjai pakvies į pavasarinius koncertus įvairiuose Lietuvos miestuose.

„Liūdnų slibinų“ skandalas lovoje (repas emigravusiems tėvynainiams):

httpv://youtu.be/-j3ScHyrMwU

 

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė