Kviečia dokumentinių filmų vakaras Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (video) (0)

Kadras iš filmo Pavergtųjų sukilimas

Kadras iš filmo Pavergtųjų sukilimas

Vasario mėn. 19 d., antradienį, 16 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, salė) kviečia į dokumentinių filmų peržiūrą. Programoje – du kino kompanijos „E2K“ dokumentiniai filmai apie Lietuvai svarbius įvykius ir didingas mūsų praeities akimirkas: „Pavergtųjų sukilimas“ ir „Lietuvos pilys: mitai, legendos ir tikrovė“. Įėjimas nemokamas.

Kompanija „E2K“ per pastaruosius kelis metus visuomenei pristatė net 6 dokumentinius filmus, kuriuose pasakojama apie garbingas asmenybes, valstybės raidai reikšmingus, o kartais ir labai skaudžius Lietuvos istorijos įvykius.

Šį kartą didžiausioje Kauno bibliotekoje bus parodytas vienas geriausių kino kompanijos filmų – „Pavergtųjų sukilimas“ (scenarijaus autorius ir režisierius Algis Kuzmickas). Tai filmas apie 1941 m. sukilimo iniciatorių pastangas išsaugoti svarbiausius ūkio ir strateginius objektus bei viltis atkurti Lietuvos nepriklausomybę, apie laisvės kovotojų likimus, įrodančius mums, kad kova už laisvę – tai ne tik tautos teisė, bet ir pareiga.
Antrojoje kino seanso dalyje matysite filmą „Lietuvos pilys: mitai, legendos ir tikrovė“ (režisierius Algis Kuzmickas), kuriame atskleidžiamos pilių istorijos, pasakojama apie užkeiktus lobius ir užgriuvusius požemius. Iš kartos į kartą perduodamos Vilniaus, Medininkų, Kauno, Liškiavos, Panemunės, Raudonės ir kitų Lietuvos pilių paslaptys šiame intriguojančiame filme – kaip ant delno.

Filmų vakaro programa:
16 val. – „Pavergtųjų sukilimas“,
17.30 val. – „Lietuvos pilys: mitai, legendos ir tikrovė“.

httpv://youtu.be/LZLpHth-Iu0

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė