Vilniaus knygų mugėje naujos ne tik knygos (0)

Vilniausknygumuge.lt nuotr.

Vilniausknygumuge.lt nuotr.

Kasmet Vilniaus knygų mugė savo lankytojams pasiūlo įvairių naujienų. Taip atsirado nemokamas autobusas lankytojams, „Rašytojų kampas“, „Diskusijų klubas“, „Forumas“, Knygos kino salė, „Bukinistų pasažas“, o šiais metais – „Literatų svetainė“, bibliotekos erdvė, fotostudija, Mugės antspaudas ir programa išmaniesiems telefonams.

Vilniaus knygų mugei pirmą kartą sukurta speciali išmanioji programėle, leidžianti susikurti savo knygų mugės renginių programą pagal įvairius kriterijus: dieną, laiką, vietą, kurioje vyks norimi renginiai. Visi, parsisiuntę programėlę į savo išmanųjį telefoną, gaus pilną informaciją apie Vilniaus knygų mugę bei jos renginius. Programėlę bus galima parsisiųsti nuo vasario 19 d.

Kaip teigia mugės organizatoriai, ši naujovė susijusi su šiemetine Vilniaus knygų mugės tema – paaugliais, jaunimu, kuriems išmanieji telefonai – neatsiejama gyvenimo dalis. Jei ši programėlė bus populiari tarp vartotojų, organizatoriai žada jos neatsisakyti ir ateityje. Išmaniąją programėlę Vilniaus knygų mugės lankytojams sukūrė kauniečių komanda „Crazylmp“.

Dar viena mugės naujiena – fotostudija ir galimybė jungtis prie Vilniaus knygų mugės bičiulių bei herojų ir tapti jos veidu. O juo tapti gali kiekvienas, atsinešęs į mugę  „savo“ knygą ir su ja nusifotografavęs. Mugės organizatoriai atspausdins plakatus ir kabins juos 3-oje salėje prie „Forumo“. Juos bus galima pasiimti pasibaigus mugei.

„Drobės.Lt“ fotostudija veiks 4-oje salėje vasario 21 d., kevirtadienį nuo 13 iki 18 val. ir vasario 22 d., penktadienį nuo 12 iki 19 val.

Vilniaus knygų mugė šiemet siūlo dar vieną naujovę ir kviečia ženklinti knygas išskirtiniu 2013 metų Mugės antspaudu. Įspausti į knygą galima mugės šūkį „Čia knygų erdvė – prisijunk!“. Mugėje įsigytas knygas žymėti proginiu antspaudu galima 5-tos ir 3-ios salių informacijos centruose, taip pat „Ekslibris.lt“ stende 4-toje salėje. Vilniaus knygų mugės antspaudą sukūrė „Ekslibris.lt“ menininkai, grafikė – Jūratė Kemeklytė-Bagdonienė.

14-oji Vilniaus knygų mugė vyks 2013 m. vasario 21-24 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Joje dalyvaus 265 dalyviai iš Lietuvos, Baltarusijos, Italijos, Japonijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Vokietijos. Mugėje vyks daugiau kaip 300 renginių.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė