Lietuvių sukurta interaktyvios pasakos programėlė sulaukė pasaulinio pripažinimo (video) (0)

Programos reklama2013 m. vasario 3–5 d. Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) įvyko Pasaulinis mobiliojo turinio kongresas, kuriame buvo pagerbti ir apdovanoti 2012 metų mobiliojo turinio konkurso „WSA-mobile“ nugalėtojai.

Lietuvių Eglės Urbonavičiūtės ir Justo Kregždės sukurta interaktyvi animuota knyga „OzBook“, pasiekiama lietuvių, rusų, anglų ir vokiečių kalbomis, (www.slypot.com) šiame pasauliniame konkurse buvo pripažinta viena iš grupės „Mobiliosios pramogos ir gyvenimo būdas“ nugalėtojų ir pateko į 40-ies geriausių pasaulio programėlių sąrašą.

Apdovanojimuose „WSA-mobile“ varžėsi daugiau kaip 430 mobiliojo turinio sprendimų iš 102 pasaulio valstybių.

Interaktyvios pasakos „OzBook“ kūrėjai  Eglė Urbonavičiūtė ir Justas Kregždė įgijo teisę varžytis konkurse „WSA-mobile“ tapę vienais iš nacionalinės atrankos konkurso „Naujasis knygnešys 2012“, organizuojamo Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos, laimėtojų. Netrukus prasidėsiančioje konkurso „Naujasis knygnešys 2013“ atrankoje bus kviečiami dalyvauti geriausi Lietuvos elektroninio turinio kūrėjai. Šio konkurso nugalėtojai atstovaus Lietuvai 2013 m. vasarą prasidėsiančiame pasauliniame konkurse „WSA E-content and Creativity“.

 

Kategorijos: Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė