Spaudos konferencija: Kas geriau Lietuvos-Lenkijos santykiams – nepamatuoti pažadai ir atsiprašymai ar ori ir dalykiška laikysena (video) (16)

Z.Vaišvila ir G.Songaila spaudos konferencijoje | Alkas.lt nuoptr.

Z.Vaišvila ir G.Songaila spaudos konferencijoje | Alkas.lt nuoptr.

Vasario 14 d. 10 val. Lietuvos Respublikos Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos ir Tautininkų sąjungos pirmininko Gintaro Songailos spaudos konferencija.

Spaudos konferencijos tema: „Kas geriau Lietuvos ir Lenkijos tarpvalstybiniams santykiams: nepamatuoti  pažadai ir atsiprašymai (ministras L.Linkevičius) ar ori ir dalykiška laikysena (premjeras A.Butkevičius)?“

Spaudos konferencijoje bus pateikti pasiūlymai, ką toliau reikėtų daryti, kai nuo ministro „atsiprašymų“ atsiribojo ne tik Ministras pirmininkas A.Butkevičius, bet ir J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Taip pat bus pateikta argumentų, kas ir dėl ko iš tikrųjų turėtų atsiprašyti.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai klausimus raštu tiesiogiai užduokite ČIA.

Žiūrėkite spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašą (lrs.lt):

Spaudos konferencijos dalyviai kvie2ia pasipriešinti Lietuvos išdavikams, pasirašyti  REIKALAVIMĄ ginti Lietuvos Respublikos valstybinę kalbą ir teritorinį vientisumą!

Parsisiųsti raštą pasirašymui (doc).

Pasirašyti internetinę PETICIJĄ.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė