Ar Kedžiai Raseinių rajono apylinkės teisme sulauks stebuklo? (3)

Kedžiai | manoraseiniai.lt nuotr.

Kedžiai | manoraseiniai.lt nuotr.

Šių metų vasario 13 d. 10 val. Raseinių rajono apylinkės teisme dar kartą bus bandoma atversti bylą dėl Laimutės ir Vytauto Andriaus Kedžių bendravimo su anūke. Seneliai mergaitės nė karto taip ir nematė nuo praėjusių metų gegužės 17-osios ryto, kai klykianti mergaitė, sukryžiuotomis kojomis savo motinos ir jos advokato G.Černiausko, pasitelkiant 240 specialiosiomis priemonėmis ginkluotų pareigūnų, buvo išnešta iš gimtųjų namų. Nekreipiant dėmesio į jos daugybę kartų kartotus žodžius „nenoriu“, „noriu gyventi tik su Neringa“.

Vasario 4 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Neringos Venckienės skundą dėl ankstesnių teismų sprendimų, su kuo turėtų gyventi jos dukterėčia. Ir galutine ir neskundžiama nutartimi nusprendė, kad D.Kedžio dukra turi gyventi su motina L.Stankūnaite.

Taigi Kedžiams belieka tik viltis, kad Raseinių rajono apylinkės teismas įpareigos L.Stankūnaitę leisti jiems pasimatyti su anūke. Kedžiai savo pateiktame ieškinyje prašo, kad jiems būtų leista bendrauti su anūke Kauno miesto VPK patalpose dalyvaujant Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojui, kiekvieną pirmadienį nuo 15 iki 17 val.

L.Stankūnaitei buvo sudarytos visos sąlygos atvažiuoti į Kedžių ar Venckų namus ir bendrauti su dukra. Tačiau paskutiniu metu ji dukrą aplankyti teikėsi vos kelis kartus. Laimos Stankūnaitės tėvai Tatjana ir Stasys Stankūnai, save didžiausiu dienraščiu vadinamame laikraštyje vaizduojantys, kaip mylinčius senelius, mergaitės neaplankė nė vieno karto.

Tačiau nuo tų žmonių, kurie mergaitei buvo svarbiausi ir artimiausi ji atskirta jau beveik 9 mėnesius. Jai neleidžiama bendrauti su niekuo, kas buvo jos gyvenimo dalis. Ji nemato senelių, tetos, draugų. Negali bendrauti su savo pusbroliu, N.Venckienės sūnumi, kuris mergaitei buvo tapęs broliuku. Šiame technologijų pasaulyje jiems neleidžiama bendrauti net internetu. Ji yra visiškai izoliuota nuo savo praeities.

Artėja mergaitės gimtadienis, nejaugi seneliams auginusiems ir mylėjusiems anūkėlę, nebus galima jos pasveikinti, apkabinti ir įteikti dovanėles 9-ojo gimtadienio proga, nes įtakingi dėdės mergaitę padarė valstybės paslaptimi. Galbūt ji savo gimimo dieną turės švęsti su kaukėtais Kriminalinės policijos biuro pareigūnais.

Ko galime tikėtis Raseinių rajono apylinkės teisme artėjančio posėdžio metu?… Bus atidėtas? Vėl kas nors susirgs, nes Lietuvoje siaučia gripo epidemija? Proceso dalyviai turės neatidėliotinų kitų reikalų?

O gal Vilties ir Stebuklo?…

___________________

Alkas.lt redakcijos pastaba:

Vasario 12 d. vakare Kedžiams buvo pranešta, kad teismo posėdis yra atidedamas dėl to, kad negali dalyvauti psichologas…

Netrukus sukaks 9 mėnesiai, kai seneliai ir teta mergaitės nematę ir jokių žinių apie ją nėra gavę.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė