Žiemos sniegui tirpdyti Kaune vyks „Saulės Brolių“ koncertas (0)

„Saulės broliai“ | saulesbroliai.com nuotr.

„Saulės broliai“ | saulesbroliai.com nuotr.

Vasario 23 d. 19val. Kauno Žalgirio arenos amfiteatre žiema bus varoma netradiciniu būdu, amfiteatras bus pripildomas vasariškomis nuotaikomis ir įvairiausiais pasaulio muzikos garsais. Šią užduotį įvykdyti į Kauną atvykta grupė„Saulės Broliai“ garsėjanti savitu muzikiniu stiliumi bei atliekamų žanrų įvairove.

„Saulės Broliai“ grupę sudaro penki profesionalūs muzikantai – Saulius ir Donatas Petreikiai, Tadas Dešukas, Andrius Kairys bei Vytautas Bikus. Jau daugiau nei du metus Lietuvos žiūrovams pažįstama grupė išsiskiria savitu muzikiniu stiliumi bei atliekamų žanrų įvairove: nuo keltiškų, indiškų bei armėniškų motyvų iki šokti kviečiančių dainų. Eurovizijos atrankoje sėkmingai pasirodžiusiai ir iki pusfinalio nukeliavusiai grupei didžioji scena jau seniai nesvetima, nors „Saulės Brolių“ grupė gyvuoja tik du metus, ji jau spėjo pasisvečiuoti užsienio scenose ir aplankyti beveik visus Lietuvos miestus.

Grupės vokalistas Donatas Petreikis šypsodamasis pasakojo apie grupės atsiradimo istoriją: „Viskas įvyko savaime, aš ir mano brolis Saulius nusprendėme, kad jau pribrendo laikas pradėti kurti muziką kartu, paskui bendraminčių ratas plėtėsi, prisijungė bosistas ir smuikininkas Tadas Dešukas. Repertuarui pilnėjant ir įvairėjant, prireikė būgnininko, taip grupę papildė Vytis Vainilaitis. Paskutinis prie grupės prisijungė Vytautas Bikus, su kuriuo mes sėkmingai sudalyvavome Lietuvos Eurovizijos pusfinalyje. Įsikūrėme su tikslu priversti žmones šypsotis, kartais susimąstyti ir įsiklausyti į muziką, žodžius ir jų reikšmę.“

httpv://youtu.be/wOpTU6fvXjM

Jau kuris laikas grupė aktyviai ruošiasi ir kuria naujas dainas. Nors naujo albumo pasirodymo laikas dar nėra pranešamas, grupė prognozuoja, kad jį galėsime išvysti jau šiais metais. Visiems gerai žinomas bei naujame albume skambėsiančias dainas bus galima išgirsti vasario 23 d. 19 val. Kauno Žalgirio arenos amfiteatre.

httpv://youtu.be/CgvhZYy0Xq0

Kategorijos: Garsai, Kultūra, Menas, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė