Bus pristatoma lietuvių kalba išleista knyga „Joga Vasišta“ (1)

Joga Vasista_lietuvių kalbaVasario 12 d. 17:30 val. Pranciškonų rūmuose „Piano.lt“ salėje (Trakų g. 9/1. Įėjimas iš Kėdainių g.)  vyks pirmą kartą lietuvių kalba išleistos knygos „Joga Vasišta“ pristatymas.

„Joga Vasišta“ yra unikalus Indijos filosofijos kūrinys, atskleidžiantis aukščiausios tiesos suvokimą, ir todėl aktualus kiekvienam ieškančiam savęs pažinimo. Anot svamio Muktanandos aukščiausiojo iškotojam prieš tūkstančius metų ivykęs pokalbis tarp dievo Ramos ir išminčiaus Vasištos yra tarsi nektaras. Tai – išminties saugykla. „Joga Vasišta“ iliustruoja amžinąją išmintį daugybe istorijų ir paaiškinimų. Ne tik filosofai, bet ir šiuolaikiniai psichologai bei mokslininkai tikrai atras knygoje ką nors tokio, kas būtų susiję su jų pačių atradimais.

Dauguma šventraščių tekstų pasekėjams buvo perduoti paties Dievo, tačiau „Joga Vasišta“ buvo papasakota pačiam Viešpačiui Dievui. Tai išminčiaus Vasištos mokymas, skirtas dievui Ramai. Mokymas atskleidžia tikrą tiesą apie tai, kaip sutveriami pasauliai. „Jogos Vasištos” filosofija panaši į Kašmyro šivaizmą, kuris pagrįstas mokymu apie tai, kad visa yra sąmonė, įskaitant ir materialų regimąjį pasaulį. Tai yra absoliuti tiesa. Pasaulis yra ne kas kita, kaip Sąmonės žaidimas.

Versdamas šį monumentalų darbą, Svamis Venkatesananda kaip įmanydamas stengėsi, kad ši filosofija būtų suprantama paprastam žmogui. Tai jo milžiniškas nuopelnas visiems tiesos ieškotojams.

Knygos pristatyme dalyvaus Orientalistikos centro direktorius, profesorius
A.Beinorius, Vydūno draugijos garbės prezidentas V.Bagdonavičius, knygos vertėjai.

Pristatymo metu galėsite įsigyti knygą „Joga Vasišta“.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė