Tyrimas dėl nesaugių konditerijos gaminių apėmė net 14 Europos Sąjungos šalių (0)

Vmvt.lt nuotr.

Vmvt.lt nuotr.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad naujausiais Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistemos RASFF duomenimis, nesaugi Lenkijos įmonės „Magnolija Sp. Z. o. o.“ produkcija buvo išplatinta net 14-oje Europos Sąjungos valstybių.

Europos Komisijos pateiktuose pranešimuose informuojama, kad vykdant skubius patikrinimus dėl nuodais graužikams užterštų konditerijos gaminių, nesaugia minėtos įmonės produkcija uždrausta prekiauti ne tik pačioje Lenkijoje, bet ir Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Latvijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Rumunijoje, Slovakijoje, Švedijoje ir Lietuvoje.

Iš RASFF sistema išplatinto nesaugių produktų sąrašo į Lietuvos rinką pateko tik vieno pavadinimo vaflių „Poezija” su pienišku įdaru siunta. Tačiau įvertinus riziką, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, šiuo metu Lietuvoje laikinai uždrausta prekiauti visais Lenkijos gamintojo „Magnolija Sp. Z o. o.“ pagamintais konditerijos gaminiais.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė