Z.Vaišvilos spaudos konferencija „A.Paleckio liudytojai traukiasi…“ (video) (33)

Zigmas Vaišvila

Zigmas Vaišvila

Vasario 7 d. 10 val. Seime įvyks Nepriklausomybės akto signataro ir Lietuvos Laikinosios gynybos vadovybės nario Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „A.Paleckio liudytojai traukiasi ir dėl šių metų sausio 13-osios Laisvės gynėjų kreipimosi eigos.“

Vilniaus miesto apylinkės teismo, nagrinėjančio baudžiamąją bylą dėl A.Paleckio liudytojo Jaunučio Leko melagingų parodymų, š.m. sausio 30 d. posėdyje paaiškėjo, kad liudytojas keičia savo parodymus – teiginys, kad „savi šaudė savus“, bandomas pakeisti į teiginį – „galbūt šaudė“…

Sausio 24 d. surinkus parašus Laisvės gynėjų kreipimusi dėl Sausio 13-osios bylos eigos ir A.Paleckio bei jo bendrininkų galimai nusikalstamų veikų kreiptasi į Seimą, Generalinę prokuratūrą ir Teisingumo ministeriją.

Spaudos konferencijoje bus pristatyti vasario 5 d. Generalinėje prokuratūroje įvykusio Z.Vaišvilos pokalbio su Generalinio prokuroro pavaduotoju Dariumi Raulušaičiu rezultatai. Bus aptarta Sausio 13-osios ir kitų bylų eiga.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA.
Vykstant spaudos konferencijai klausimus raštu tiesiogiai užduokite ČIA .

Lietuvos Respublikos Seimui, Generalinei prokuratūrai ir Teisingumo ministerijai PAREIŠKIMAS dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo ir Baudžiamojo proceso kodekso pakeitimo (šį pareiškimą vis dar galima pasirašyti iki šių metų rugpjūčio 1 d.).

Spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas (lrs.lt):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė