Šiandien Lietuvoje 10 kartą minima pasaulinė Saugesnio interneto diena (0)

dailyspark.com nuotr.

dailyspark.com nuotr.

Lietuvoje šiandien vyksta renginiai, internetinės konferencijos, skirtos vasario 5 d. minimai pasaulinei Saugesnio interneto dienai.

„Saugesnio interneto dienos tikslas – atkreipti dėmesį ir priminti vaikams, kaip tinkamai, saugiai, išvengiant galimų pavojų naudotis naujomis komunikacijos technologijomis, kurios yra tapusios jaunosios kartos kasdienybe, bendravimo priemone. Vaikai ir jų tėvai turi žinoti, kaip gerbti vieni kitų teises, apsisaugoti nuo netinkamos informacijos ar patyčių internete, kaip išvengti internetinių šiukšlių, kaip išlikti saugiam interneto labirintuose“, – sako Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Dainas Numgaudis.

Šiandien apie 700 mokinių dalyvaus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose vyksiančioje Saugesnio interneto dienai skirtoje vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų konferencijoje „Junkis pagarbiai ir atsakingai!“, kuri vyksta Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr.5).

Saugesnio interneto puslapyje  galima stebėti asociacijos „Langas į ateitį“, VšĮ „Vaikų linijos“ ir TEO paskaitą internete „Kaip užtikrinti saugesnį vaikų bendravimą internetu ir mobiliuoju telefonu?“ apie vaikų saugumą elektroninėje erdvėje bei joje slypinčius pavojus, atlikti parengtą jaunuoliams skirtą testą „Ar esi saugus internete?“

Daugiau apie Saugesnio interneto dienos renginius, taip pat teisinės informacijos, patarimų vaikams ir tėvams, kaip saugiai elgtis internetinėje erdvėje internetinėje svetainėje.

Projektą „Saugesnis internetas“ Lietuvoje pagal Europos Sąjungos programą „Saugesnis internetas“ įgyvendina Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centras, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, asociacija „Langas į ateitį“, VšĮ „Vaikų linija“.

Kategorijos: Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė