Tautinis jaunimas apskundė teismui Vilniaus savivaldybę neleidusią Kovo 11-osios eitynių Gedimino prospektu (28)

Kovo 11-osios eitynės Vilniuje | Alkas.lt, T.Baranausko nuotr.

Kovo 11-osios eitynės Vilniuje | Alkas.lt, T.Baranausko nuotr.

Vasario 4 d. Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) ir Lietuvių tautinis centras (LTC) apskundė teismui Vilniaus miesto savivaldybės sprendimą neleisti surengti Vilniaus miesto Gedimino prospekte eitynių jau ne pirmus metus patriotinio jaunimo rengiamų Kovo 11-osios šventės proga.

„Jau tapo tradicija, kai tautiškumui ir patriotizmui neabejingi žmonės Kovo 11-ąją švenčia tūkstantinėmis eitynėmis Vilniuje. Į eitynes kasmet susirenka vis daugiau ir įvairesnių žmonių. Jose kasmet žygiuoja tautiško jaunimo organizacijos, Nepriklausomybės akto signatarai, Seimo nariai, politiniai kaliniai, tremtiniai, studentai, moksleiviai ir visi tie, kurie nėra abejingi Tautos nepriklausomybei ir suverenitetui. Mes, kaip ilgamečiai eitynių organizatoriai negalime likti abejingi ir visko palikti savieigai. Žinodami, kad nepriklausomai nuo savivaldybės klerkų malonės renginys vis tiek vyks, mes norėtume, kad per jį nebūtų nesusipratimų ir provokacijų“, – sako LTJS pirmininkas Julius Panka.

Pasalk J.Pankos užtikrinti saugų ir šventišką renginį LTJS galėsiąs tik tuo atveju, jei savivaldybė duos formalų leidimą šioms eitynėms. Jis išreiškė viltį, kad teismas įpareigos savivaldybę surasti Kovo 11 d.  Gedimino prospekte vietos vieną valandą tetrunkančiom šventinėms eitynėms.

Kaip žinia pernai gruodžio mėnesį Vilniaus miesto savivaldybės administracija nusprendė 2013 metais neleisti LTC ir LTJS rengiamų tradicinių Kovo 11-osios eitynių sostinės Gedimino prospektu. Eitynių rengėjams buvo pranešta, kad šventinei eisenai bus leidžiama žygiuoti tik nuo mesto centro atokiau, už Neries, esančia Upės gatve, kurioje 2009-aisiais metais vyko homoseksualistų eitynės…  Atsisakymą savivaldybės valdininkai motyvavo tuo, kad Gedimino prospekte Kovo 11 d. jau yra numatyti kiti renginiai. Eitynių rengėjai savo ruožtu teigė, kad jokie savivaldybės renginiai, tuo metu kai jie kreipėsi leidimo, dar nebuvo numatyti.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

28 komentarai

 1. ricardas:

  Lietuvą užgrobė žmonės, kurie siekia sunaikinti Lietuvos valstybę. Kitaip suprasti kliūtis Kovo 11-osios eitynėms neįmanoma. Sąjūdžio laikais komunistai nesugebėjo sustabdyti Tautos. Ar leisime, kad dabartinė valdžia vėl atimtų mūsų Laisvę?

 2. Vilniaus savivaldybės valdininkai jau dirba ne Lietuvai.

 3. Žaltys:

  Kaip šiandien pamenu: mums buvo liepta neįšsilakstyti pas tėvus į kaimus bet privalomai dalyvauti1972 m. Gegužės Pirmosios eitynėse prospekte kuris dabar Gedimino vardu pavadintas. Man tada reikėjo brolio vestuvėse dalyvauti, bet mokyklos valdžia buvo kategoriška: EISENA ir jokių vestuvių. Aš išvažiavau į vestuves, o kai sugrįžau, po keleto dienų sužinojau kad už nedrausmingumą man nuėmė pusę stipendijos. Tada supratau kad komunistinė sistema negali be paradų egzistuoti. Nors tavo galvoje vien keiksmažodžiai, ant kūno tatuiruotės kaip pas zonos zeką – tu privalai Tėvynės labui dalyvauti parade ir jokių svarstymų.

 4. Darijus:

  Įdomu, o kas išrinko Zuoką?

 5. Sėlis:

  “Atsisakymą savivaldybės valdininkai motyvavo tuo, kad Gedimino prospekte Kovo 11 d. jau yra numatyti kiti renginiai.”
  Įdomu, kokie? Armijos Krajovos paradas, lenkų nacių eitynės, želigovskininkų maršas?

 6. Gintautė:

  negavus leidimo eitynėms, galimi tiesiog masiniai pasivaikščiojimai. Juk niekas negali man uždrausti tiesiog pasivaikščioti su vėliava Gedimino prospektu ( berods taip buvo Rusijoje, kai negavo leidimo)

 7. Marta:

  .Rupūs miltai, kaip taip atsitiko, kad pas mus kone visos žiniasklaidos priemonės yra kontroliuojamos Rusijos ar jos mafijos+neokairė propagandos mechanizmų, neišskiriant ir nacionalinio transliuotojo? Ką veikia mūsų spec. tarnybos, kai ši mafbolševikinė propaganda, parsidavusios žiniasklaidos rankomis, kasasi po valstybės pamatais.

  Savukyno laidoj vakar Bielskis niekaip negalėjo paneigt Songailos žodžių apie didžiulį finansavimą kuriant “mažumų” “problemas” ir kad tik jiems būtina eiti Gedimino prospektu, kad galimai patys išprovokuotų viešą skandaliuką… kad po to “sučiulbėtų” visa jų užvaldyta žiniasklaida, o tada atsirastų “galimybė” įtakoti įstatymus “mažumų” naudai ir taip užlipti “didžiumai” ant kupros.

  O “didžiuma” jau kaip ir nebeturi savo tribūnos. Nors “demokratija” vis dar reiškia “daugumos” valdymą”. “Mažuma”, pasirodo, neva demokratinėmis priemonėmis naikina tą pačią demokratiją, kad galėtų įvesti savo mažumos diktatūrą. Istorija kartojasi. Nieko naujo. Trockio laikai grįžta.

  Nejau niekas nejaučia, kad Lietuvoje suorganizuota nematyto, negirdėto mąsto prezidentės kompromitavimo akcija, pajungiant žiniasklaidą, buvusį šalies vadovą A damkų, vaišvilinius signatarus, politikus, valstybės tarnautojus? Negaliu, neturiu laiko atsikvėpti – kiekvieną žinią reikia tikrinti ir atplauti užpudruojamus protelius.s. Manęs jau nebeįsileidžia į Delfi. Radzevičiaus ir Račo blogai po elių mano pasirodymų užsiblokavo keliom sienom, Karšto komentaro, Lietuvos ryto, Respublikos, net Alkas.lt cenzūros (automatinė) atmeta mano komentus… Greit laisvam žodžiui nebeliks vietos.

  Ar ne VSD darbas užkirsti tokioms akcijoms kelią? Na jei spec tarnybos to nesupranta ar nesusidoroja, tai joms turėtų paaiškinti prezidentė, nors tai ir ne prezidentės darbas. Tegul paaiškina, kviečia ant kilimo…na ji žino kaip tai daryt ir moka.
  Prezidentė Miunchene didžiuodamasi (ir gal ne be pagrindo) pristatė Lietuvos patirtį kibernetinio saugumo srityje. OK, prie to greičiausiai prisidėjo ir VSD, bet juk propaganda, ne mažiau pavojinga nei kibernetinės atakos. Visi sveiko proto žmonės supranta, kad jei artimiausiu metu nebus sustabdyta ta Rusijos ar jos mafijos pasiutpolkė, tai susilauksim rimtos bėdos. Jau nekalbant apie tai, kad neigiamo moralinio ES įvaizdžio eskalavimas, Lietuvai pirmininkaujant Europos tarybai, yra smūgis Europos saugumui. Neokairieji su gėjų lyga ir anarchistais, mafija bei antifa bando įteigti liaudžiai,kad visas moralinis supuvimas ateina iš Europos Sąjungos, iš Vakarų, o kai aš bandau atskleisti tikrąjį viso to šaltinį, mano komentarus blokuoja… ir būtent iš to blokavimo galima daryti išvadą, kurie portalai jau yra patekę neobolševikų/neotrockistų įtakon.

  Ir nereikia jokio dviračio išradinėt visos civilizuotos šalys žino metodus, kaip neleisti savo viešosios erdvės paversti priešiškų valstybių propagandos poligonu. Žinoma, svilinti padus nacionalinei žiniasklaidai, malonumas menkas, bet ką daryti, kai žiniasklaida tapo blogiu, griaunančiu valstybę???

 8. Pribloškė vakarykščia Įžvalgų laida per LRT televiziją, ypač vienas dalyvis, pasivadinęs save profesoriumi(apsaugok, Aukščiausias, nuo tokių profesorių), tai ponas A. Bielskis. Pyktis iš jo burnos liejosi kibirais ant tautininkų G. Songailos ir p. Pankos, ant visų patrijotiškai mąstančių Lietuvos žmonių. Labai daug kalbėjo apie demokratiją, bet kaip prabilo, kad jam apmaudu, jog į valstybės išlaikomą televiziją yra kviečiami toki fašistuojantys pašnekovai (reikia suprasti tautininkai), visa pono gražbylystė apie demokratiją ir pasibaigė. A. Bielskis NK(naujos kairės) atstovas. Pagalvojau, jei neduok Dieve, Lietuvoje įvyktų koks perversmas, toki bielskiai imtų šautuvus ir kaip stribai pokaryje naikintų tėvynainius. Man tai prakvipo tikru fašizmu iš Bielskio pusės. Toki “profesoriai” dirba aukštosiose mokyklose ir luošina jaunimą.

 9. Kemblys:

  Marta:
  “…mano komentarus blokuoja…”

  “kontroliuojamos, išprovokuotų, diktatūrą, suorganizuota, kompromitavimo akcija, užsiblokavo, užpudruojamus, kibernetinės atakos, eskalavimas……………….. propagandos poligonu”

 10. Atas:

  Stebėtinai neobjektyvus tas Bielskis…

 11. “Kas yra kas” dokumentais:

  „Naujosios Kairės 95“ laiškas Lietuvos gėjų lygai, politikams ir visuomenei

  NK95 priešinasi hegemoniškų diskursų ir praktikų mėginimams savintis teisę primesti visai visuomenei vienodą gyvenimo ir mąstymo būdą ir solidarizuojasi su Lietuvos gėjų lygos, Tolerantiško jaunimo asociacijos, jaunimo centro “In Corpore”, Lietuvos žmogaus teisių centro ir visų politikų, visuomenės veikėjų bei kitų geros valios asmenų pastangomis ginti homoseksualių žmonių teises (žodžio, demonstracijų, buvimo savimi ir saviraiškos laisvę, kitaip tariant, tiesiog laisvę būti atviriems ir saugiems).

  Smerkiame R. Pakso liberaldemokratų statytinio Imbraso vadovaujamos miesto valdžios savavaldžiavimą – sprendimą neišduoti leidimo ES projekto renginiams. Šis sprendimas kompromituoja miestą ir šalį Europos akyse ir paverčia mus liberaldemokratų politinių žaidimų įkaitais.

  Smerkiame ir kitų politikų pasisakymus bei veiksmus prieš homoseksualios orientacijos žmones, taip pat atsakingų asmenų iš Kauno ir Vilniaus troleibusų valdybų, sužlugdžiusius EQUAL projekto akciją, veiksmus.

  Nepritariame visuomeninių organizacijų atstovų homofobiškiems išpuoliams, prieštaraujantiems žmogaus teisėms, skatinantiems neapykantą ir demonizuojantiems homoseksualius asmenis.

  Mes taip pat nepritariame ydingam šeimos vertybių bei homoseksualumo priešinimui.

  Naujoji kairė 95

  Pasirašė:

  Aušra Pažėraitė, Artūras Rudomanskis, Linas Eriksonas, Andrius Bielskis, Daiva Repečkaitė, Kasparas Pocius, Nida Vasiliauskaitė, Jolanta Bielskienė, Algis Davidavičius, Morta Vidūnaitė, Lara Lempertienė, Putinas Bielskis, Karolis Klimka, Tadas Leončikas, Ervinas Koršunovas

  • Štai dar pora “perliukų”:

   „Bet koks rasizmas, antisemitizmas yra žemiausio lygio veiksmai, kurie vargu ar gali būti laikomi humaniškais. Tokie žmonės neverti būti civilizuotos visuomenės nariais.

   Neonacių kalbos apie grėsmes Lietuvos valstybei ir tautai yra absoliutus nesusipratimas.

   Demokratinė Lietuva yra apsaugota nuo išorinių grėsmių“, – Seimo nariui antrino DEMOS kritinės minties instituto atstovas Andrius Bielskis.”

   Pokalbio dalyviai:

   Andrius Bielskis (DEMOS kritinės minties institutas),
   Domininkas Burba (NK95),
   Karolis Klimka (vertėjas, žurnalistas),
   Darius Pocevičius (Anarchija.lt redaktorius),
   Nida Vasiliauskaitė (Tolerantiško jaunimo asocijacija, NK95)
   Vytenis Andriukaitis (LSDP, Seimo narys).

  • Naujoji Kairė 95
   Intelektualinis kairiosios pakraipos judėjimas

   Naujoji kairė 95 iniciatoriais ir aktyvistai Andrius Bielskis, Morta Vidūnaitė ir Aušra Pažėraitė.

   Algis Davidavičius (NK95, Lyčių lygybės ir socialinės plėtros konsultantas, filosofas, EQUAL projekto http://www.atviri.lt bendradarbis, tačiau heteroseksualus trijų sūnų tėvas)

   Gintautas Mažeikis (NK95, Šiaulių universiteto filosofijos profesorius)
   ——————————————————————————————————————

   Šaltinis – Šiandieninėje Lietuvoje gyventi gera ir naciams, ir komunistams
   http://www.vakarai.us/news/130/ARTICLE/3150/2008-05-09.html

   05-09-08
   Mindaugas Peleckis, specialiai Vakarai.us, Vilnius

   Ištrauka:

   “2007 m. grupelė aukštąjį išsilavinimą turinčių žmonių subūrė judėjimą „Naujoji kairė 95“ ( http://www.nk95.org , http://www.nk95.wordpress.com ).

   Šio, pasak „Bernardinai.lt“, intelektualinio judėjimo iniciatoriai ir aktyvistai – Andrius Bielskis, Morta Vidūnaitė ir Aušra Pažėraitė.

   Beje, tarp „naujųjų kairiųjų“ esama ir kitos ekstremistinės grupelės atstovų – pavyzdžiui, anarchistas K.Pocius bei kitas „bernardinietis“ Kęstas Kirtiklis, vienas jaunųjų Kazimieros Prunskienės vadovaujamos Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos ideologų Tomas Tomilinas.

   Judėjimo „Naujoji kairė 95“ manifeste, kuriame yra 45 tezės, teigiama, jog ksenofobijai, antisemitizmui ir rasizmui skelbiamas nepritarimas, o seksizmui ir homofobijai – moralinis ir politinis karas.

   „Šios mūsų manifesto tezės – tai radikalaus amerikietiškojo kairiojo liberalizmo įtaka“, – teigia manifesto kūrėjai.

   Atrodo, skambėtų lyg ir ne itin radikaliai. Tačiau „Naujoji kairė 95“ aktyviai šliejasi prie anarchistų, gėjų ir A.Paleckio „Fronto“, taip patekdami ne intelektualų, o į marginalų būrį.”

   • “Kas yra kas” dokumentais

    “Naujoji kairė 95” Manifestas

    Naujoji kairė 95 – tai alternatyvios moralinės ir intelektualinės laikysenos suvienytas naujos kartos žmonių sąjūdis, kuris pirmiausia taikosi į žmonių įsitikinimus bei jais grindžiamą praktiką, o taip pat siekia socialinio teisingumo, kurio šiandien taip trūksta Lietuvoje.

    Štai keli ypač įdomūs punktai iš šio NK-95 “Manifesto”:

    9. Mes nepritariame ksenofobijai, antisemitizmui ir rasizmui.

    10. Seksizmui ir homofobijai skelbiame moralinį ir politinį karą.

    19. Mums nepriimtinos konspiracinės teorijos apie nuolatinę Rusijos grėsmę.

    20. Lietuvos santykiai su Rusija yra viena iš rimtų problemų, tačiau tai negali būti politinių pažiūrų ar politinės programos centras.

    45. Visi šalies kairieji, vienykimės!

    Pasirašė:

    Jolanta Aidukaitė, Rasa Baločkaitė, Andrius Bielskis, Putinas Bielskis, Martynas Budraitis, Linas Eriksonas, Skaidrius Kandratavičius, Kęstas Kirtiklis, Ervinas Koršunovas, Tadas Leončikas, Aušra Pažėraitė, Kasparas Pocius, Daiva Repečkaitė, Rasa Seibutytė, Andrius Smalinskas, Dalia Staponkutė, Inga Šniukaitė, Nida Vasiliauskaitė, Morta Vidūnaitė.

  • Kas yra kas

   Pono Bielskio “kompanija” (iš pagarsėjusio socdemo-anarchisto “Evaldo” draugų sąrašo Veidaknygėje):

   Efraim Zuroff, Sergey Kanovich, Dovid Katz, Algirdas Paleckis, Vytenis Povilas Andriukaitis, Andrius Bielskis, Darius Pocevičius, Kasparas Pocius, Domininkas Burba, Donatas Velykis, Arturas Rudomanskis, Linas Kranauskas, Vilis Normanas, Stanislovas Tomas, Simonas Švėgžda, Nida Vasiliauskaitė, Jolanta Bielskiene, Rasa Kuodyte….

   Ir dar daug kitų “raudonai-žydrųjų” – kaip sakoma, visas “kosmopolitinis senų ir naujų kairiųjų pederastinis elitas” vienoje “bendro mėšlo krūvoje”…

  • Eglė Wittig-Marcinkevičiūtė. Dar kartą dėl pirmojo „sutarties su valstybe“ paragrafo. Atsakymas prof. Vytautui Landsbergiui

   http://www.propatria.lt/2012/11/egle-wittig-marcinkeviciute-dar-karta.html
   Paskelbta 2012-11-22

   Ištrauka:

   “Visai neseniai nemažas būrys „toleranciją“ skiepijančių profesorių, kuriuos ypač dažnai rodo Lietuvos televizija, be išlygų pasmerkė žmogų, kuris itin sunkiomis istorinėmis aplinkybėmis aukojosi ir rizikavo viskuo, kad išsaugotų bent šiokius tokius Lietuvos valstybingumo likučius. Lietuvos laikinosios vyriausybės ministrui pirmininkui buvo mesti nemotyvuoti kaltinimai, numojant ranka net į visiems žinomus faktus (nors patys oponentai pripažįsta, kad Juozas Brazaitis-Ambrazevičius, anot istoriko Alfredo Bumblausko, „greičiausiai buvo padorus žmogus, jei jau po karo prie jo nerado dėl ko prikibti net amerikonai…“).

   Simptomiška, kad tarp asmenų, sukėlusių nervingą erzelį dėl Juozo Brazaičio palaikų perlaidojimo Kaune gegužės mėnesį, ir vėl ryškiai dominavo dvi grupės – santarininkai ir Naujoji kairė.

   Nepasmerkta yda pirmiausia išplinta ir įsitvirtina, o vėliau ima reikalauti, kad ją pripažintų dorybe (žr. Fiodoro Dostojevskio „Stepančikovo dvarą“, iš dalies „Demonus“).

   Lietuvoje pirmasis etapas seniai pasibaigė, o antrasis jau regimai artėja prie kulminacijos.”

  • Mantas Adomėnas. Sąmokslo teorijų derlius

   http://www.delfi.lt/news/balsuok2012/politikoakimis/madomenas-samokslo-teoriju-derlius.d?id=59706339
   Mantas Adomėnas, TS – LKD frakcijos Seime narys, Vilniaus skyrių sueigos pirmininkas
   2012 m. spalio 8 d. 10:15

   Ištrauka:

   “Kraštutinių nacionalistų veidrodinis atspindys – būrelis kairiųjų marginalų, nardančių tarp Antifa.lt ir Anarchija.lt tinklapių, tarp “Naujosios kairės-95” ir LUNI bei spiečiaus kitų platformų.

   Jiems bet kokios patriotizmo ir tautinės ištikimybės apraiškos yra “nacionalizmas”, o valdžia vaizduojama kaip globalaus kripto-fašistinio, neo-liberalaus sąmokslo dalis, siekianti sunaikinti kitaminčius ir paminti šventas žmogaus teises per tokias “nusikalstamas iniciatyvas” kaip Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas ar mėginimas įtvirtinti Konstitucijoje prigimtinę šeimos sampratą.

   Žinoma, naujosios kairės diskurse kaip globalaus sąmokslo centras figūruoja nebe ES (iš kurios įvairios naujosios kairės iniciatyvos gausiai finansuojamos), o JAV, NATO ar neįvardijamos globalaus kapitalizmo struktūros.

   Nors naujoji kairė neigia sąsajas su komunistais, nuolat išlenda paskirų jos narių mėginimai prilyginti pokario partizanus buržuaziniams nacionalistams ir banditams, mėginimai įrodyti, kad Tuskulėnų kankiniai – karo nusikaltėliai, galiausiai, Antifa.lt puslapyje kaip devizas sukasi bulgarų stalinisto Georgijaus Dimitrovo apibrėžimas, jog „Fašizmas politikoje yra atvira teroristinė pačių reakcingiausių, labiausiai šovinistinių ir imperialistinių finansinio kapitalizmo elementų diktatūra“ – taigi beeidami su naująja kaire mes nemačia atsiduriame Paleckio teritorijoje.”

   • Siaubas:

    Tai ką perskaičiau yra daugiau negu baisu. Iš kur šitiek išsigimėlių atsirado mūsų Lietuvoje? Jauni žmonės, jau šios Nepriklausomos Tėvynės produktas. Ir ką mes dabar galime kaltinti ir ką reikia daryti? Jie įsitaisę aukštosiose mokyklose, dauguma tapę profesoriais ir žaloja jaunus žmones. Tai valstybės vėžys, o gal maras.

    • Šis antilietuviškas ir antivalstybinis “vėžys” veikia jau seniai – nemaža jų dalis dar komunistinės okupacijos metais, ypač 1988-1992 m. (o kiti ir vėliau), nežinia kieno pinigais išlaikomi, trynėsi Vakaruose, ten baigė įvairius, pagarsėjusius savo “raudonumu” ir “gėjiškumu” universitetus, užmezgė ryšius su tenykščiais “raudonai-žydrais” ir grįžo namo tam, kad čia toliau vykdytų savo pagrindinę užduotį – griautų tradicinę lietuvišką kultūrą, papročius ir moralę, naikintų Lietuvybę ir platintų kosmopolitizmą.

     Visokiausi Sorošo ir jo bendraminčių finansuojami antitautiniai fondai labai gausiai rėmė ir dabar remia visus tokius “ružavai-žydrus” “aktyvistus”.

     Jiems atviri keliai į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas ir čia jie stebėtinai greitai, nors nežinia už kokius nuopelnus, gauna profesorių titulus visokiausių visuomenės mokslų srityse.

     Faktiškai tai yra pati tikriausia ružavai-“raudonoji”, lesbo-pederastinė mafija, vis giliau įsiskverbianti į Lietuvos aukštojo mokslo ir švietimo įstaigas, pradedant Švietimo ir mokslo ministerija ir baigiant visokiausiais, nežinia kokius mokslus “kremtančiais”, labai neaiškios kilmės ir finansavimo šaltinių, institutais…

     P.S. Akivaizdu, jog kada Lietuva pagaliau išsilaisvins iš Jievrosojuzinės imperijos vergovės, turėsime nepaprastai daug kruopštaus darbo, kol visą šią antilietuvišką mafijinę struktūrą išardysime ir išrankiosime ją maitinančias finansines “šaknis” ir “šakneles”…

     O kol kas būtina labai kruopščiai fiksuoti ir dokumentuoti visus šios mafijinės struktūros “lastelių” antilietuviškus “krustelėjimus”.

 12. Amelija:

  Tai jau ir savo VSD kuriat? Oi vyrai vyrai, nepatrauks jūsų galvelės nei ES išardyt, nei “tautinę” valstybę sukurt. Bedarbių, bemokslių, trenktų Lietuvoje prisirankiot galima, bet jūs nematot laisvoj valstybėj užaugusio jaunimo, kurio dešimtkart daugiau negu jūsų. Jie baigė universitetus, dirba, integravosi į pasaulio bendruomenę ir po kelerių metų valdys šalį. Jie ne Rusijos klapčiukai, ne “Antifos” ir ne paleckiniai, jie plataus akiračio demokratai. Nejaugi netenka jų susitikt, padiskutuot, pasižiūrėt, kuo jie domisi, ką skaito, kokios muzikos klausosi. Prie aukurėlių jų nenusivesit, žolelėm nepasmilkysit. Jie užsidirba sau pragyvenimui jau studijų metais, daro karjerą, įtakoja visuomenę. Jie yra Lietuvos ateitis. Aš savo aplinkoje tokių matau dešimtis, ir nė vieno fašistuojančio…

 13. Tauras:

  Tikrai, Lietuvos Jaunimas maziausiai veliasi i sias aferas o gyvena ir dirba puoseledami savo seneliu ir tevu perduota jiems patriotizmo ir atsakomybes uz savo tevyne jausma. Miela matyti kaip jie didziuojasi budami Lietuviais. Yra daugybe jausmu, kurie suteikia galios zmogui , vienas is ju -patriotizmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė