Geriausio Rusijos universiteto diplomas bus prieinamas ir Lietuvos studentams (2)

Vilniaus Gedimino technikos universiteto nuotr.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto nuotr.

Nuo vasario 1 d. valstybinis Maskvos M. V. Lomonosovo universitetas (MVU) kartu su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) pradeda kurti jungtinę magistrantūros studijų programą, kurią baigę studentai gaus abiejų universitetų diplomus.

„Maskvos valstybinis Lomonosovo universitetas yra stipriausia aukštoji mokykla Rusijoje. Taip pat jis patenka tarp 100 geriausiųjų universitetų pasaulyje. Galimybė dirbti prie bendros studijų programos kūrimo yra svarbi mūsų universitetui“, – teigė VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas.

„Mūsų fakultete šiuo metu mokosi 3000 tūkstančiai studentų. Manome, kad tarptautinė patirtis mūsų studentams yra būtina, todėl plečiame ryšius su daugeliu užsienio šalių. Rengiame nuotolines studijas su Amerikos universitetais. Kai renkamės universitetus partnerius, daug dėmesio kreipiame į jų mokslo lygį pasauliniame lygmenyje. VGTU nekilnojamojo turto srities mokslininkai yra gerai žinomi tarptautinėje erdvėje, todėl, manome, kad būtent bendradarbiaujant su VGTU mūsų studentai įgys daug praktinių žinių.  Be to, mūsų studentai galės bendrauti ne tik anglų, bet ir rusų kalba“, – sakė MVU Ekonomikos fakulteto prodekanas prof. Vladimir Echenike.

Universitetai įsipareigojo iki 2014 m. rugsėjo parengti bei pradėti įgyvendinti jungtinę II pakopos studijų programą „Statinių ir jų aplinkos darni plėtra“. Projekto metu VGTU bus įdarbinta 10 MVU mokslininkų, kurie kartu su VGTU atstovais dirbs prie programos parengimo. Kadangi kuriama studijų programa bus vykdoma anglų kalba nuotoliniu būdu, ją galės rinktis studentai iš visos Lietuvos bei Rusijos. Taip pat projekte pabrėžiama, kad vykdant studijų programą bus panaudojamos naujausios intelektinės bei biometrinės technologijos, kurios leis individualizuoti studijų procesą.

Naujoje jungtinėje studijų programoje bus derinami skirtingų krypčių studijų dalykų tikslai ir turinys, diegiamos studijų turinio inovacijos bei taikomi studijų metodai, orientuoti į studentų kūrybiškumo bei specialiųjų kompetencijų plėtojimą. Programos absolventai taps konkurencingi ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėje darbo rinkoje, pagerės jų įsidarbinimo galimybės.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė