Lietuvos projektas pripažintas geriausiu Europos Sąjungoje (video) (0)

Sustabdyta „Youtube“ akimirka

Sustabdyta „Youtube“ akimirka

Lietuvoje įgyvendinto ES paramos lėšomis finansuoto projekto socialinė reklama pripažinta geriausia ES ir pelnė garbingą „RegioStars 2013“ apdovanojimą.

Savo kategorijoje nugalėjo viešosios įstaigos „Respublikinis kurčiųjų reabilitacijos centras„ vykdyto ir Europos socialinio fondo finansuoto projekto „Darbo link“ socialinė reklama, skirta kurti teigiamą kurčiųjų asmenų įvaizdį darbo rinkoje ir visuomenėje.

Lietuvos pateiktas darbas buvo pripažintas geriausiu Informacijos ir komunikacijos kategorijoje „Trumpi filmukai, pristatantys ES regioninę politiką“.

Konkursą laimėjusios Lietuvos socialinės reklamos tikslinė grupė – girdinčioji visuomenės dalis, darbdaviai, kuriems siekiama parodyti, kad kurtieji yra potencialūs darbuotojai, kūrybingi, darbštūs ir tikslo siekiantys žmonės, gyvenantys tarp mūsų. Vienas iš siektinų tikslų, kad potencialūs darbdaviai įvertintų kurčiųjų galimybes dirbti ir būti naudingais darbo rinkoje. Projekto vykdytojo užsakymu socialinės reklamos klipus kūrė  UAB „DIZI“.

Pats projektas „Darbo link“ įgyvendintas 2099–2012 m., jame dalyvavo daugiau nei 600 asmenų, turinčių klausos sutrikimų, per 400 iš jų buvo įdarbinti.

Europos Komisijos įsteigtiems „RegioStars 2013“ apdovanojimams penkiose kategorijose buvo nominuoti 149 projektai iš 27 ES valstybių.

EK konkurso „RegioStars“ apdovanojimus anksčiau yra gavę dar 2 sėkmingi Lietuvoje vykdyti projektai: 2010 m. Informacinių komunikacijos technologijų kategorijoje nugalėtoju pripažintas aljanso „Langas į ateitį“ vykdytas kompiuterinio raštingumo projektas, o kategorijoje „Komunikacija: tinklalapis, siūlantis vertingą informaciją ir parodantis ES pridėtinę vertę“ apdovanota ES struktūrinės paramos interneto svetainė.

„RegioStars“ apdovanojimai skiriami sėkmingiausiems ES finansuotiems projektams, kurie įgyvendinami taikant geriausias idėjas bei naujoviškus metodus.

httpv://youtu.be/BN003aBUhCM

httpv://youtu.be/S0OgsxNZ_6o

httpv://youtu.be/_mtqQsG7tYg

httpv://youtu.be/4GC-d5Q0vbQ

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė