Prezidentė priims NATO vadovą (0)

D.Grybauskaitė ir A.F.Rasmunsenas | lrp.lt nuotr.

D.Grybauskaitė ir A.F.Rasmunsenas | lrp.lt nuotr.

Vasario 1 d.,  8 val. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiks su Lietuvoje viešinčiu NATO Generaliniu Sekretoriumi Andersu Fogu Rasmusenu (Anders Fogh Rasmussen).

Lietuvos Prezidentė ir NATO vadovas kalbės apie Aljansui ir Baltijos šalių regionui svarbiausius saugumo ir gynybos klausimus, taip pat aptars, kaip realiai veikia NATO gynybos planai. Pernai Aljanso vadovų susitikime Čikagoje, kuriame dalyvavo Lietuvos vadovė, buvo patvirtinti kolektyvinės gynybos planai Baltijos šalims bei pasiekta, kad NATO oro policijos misija Baltijos šalyse taptų nuolatinė.

Šiemet pirmą kartą per regionines pratybas „Steadfast Jazz” bus realiai išbandyti kolektyvinės gynybos scenarijai ir patikrintas NATO gynybos planų Baltijos šalims efektyvumas.

Prezidentė ir A. F.Rasmusenas aptars, kaip vyksta pasirengimas šioms Baltijos šalyse ir Lenkijoje šių metų rudenį vyksiančiomis didelio masto pratyboms.

Tai jau trečiasis NATO Generalinio Sekretoriaus A. F.Rasmuseno apsilankymas Lietuvoje, su Prezidente D. Grybauskaite Aljanso vadovas susitinka penktą kartą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė