„Mokslo sriubos“ kūrėjai skelbia robotų eros pradžią (0)

„Mokslo sriuba“Robotai yra nepaprasta revoliucija mūsų modernaus pasaulio gamyboje. Prieš daugiau nei šimtmetį elektrifikavus gamyklas, niekas neįsivaizdavo į ką tai pavirs. Tarptautinės robotų federacijos duomenimis 2011 metais pramoninių robotų pardavimai pasaulyje išaugo net 38 procentus. O iš viso šiuo metu pasaulio gamyklose dirba virš vieno milijono šimto tūkstančių robotų. Nuostabią robotų ateitį mokslininkai žada jau daugybę metų. Tačiau, gal ta ateitis jau atėjo?

„Robotai dirba greitai ir efektyviai, niekada nepavargsta, nesiskundžia, nereikalauja algos, jokių socialinių garantijų, jokių atostogų ir praktiškai nedaro klaidų. Verslininkai džiaugiasi išaugusiu uždarbiu. Ar tai reiškia, kad robotai jau čia, tarp mūsų? Taip, mes nepastebėjom, nepajutom, o jie jau čia… Metas garsiai pasakyti, prasideda robotų era“, – „Mokslo sriubą“ kviečia žiūrėti laidos vedėjas Ignas Kančys.

Interneto TV laida „Mokslo sriuba“ – tai ne pelno siekianti jaunų žmonių iniciatyva populiarinti mokslą visuomenėje. Kas antrą šeštadienį „Mokslo sriubą“ galima ragauti adresu. „Mokslo sriuba“ kuriama bendradarbiaujant su Baltijos pažangių technologijų institutu. Patronažą šviesiai suteikia Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.

httpv://youtu.be/7P8US93weRs

Kategorijos: Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė