D.Jankauskas: Ministrė meluoja ar klysta? (0)

D.Jankauskas

D.Jankauskas

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Donatas Jankauskas atkreipė dėmesį, kad iki šiol nesuformuota Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) vadovybė, nors praėjusią savaitę ministrė Algimanta Pabedinskienė teigė, jog iki šiandien jau visi viceministrai turėtų būti paskirti, rašoma pranešime spaudai.

„Kadangi visų viceministrų pavardžių vis dar nežinome, galbūt ministrė melavo Seimui, nes per Vyriausybės valandą teigė, jog pirmasis jos darbas bus su­for­muo­ti ko­man­dą ir kad tai turėjo būti padaryta per praėjusią savaitę. Po mėnesio darbo, vie­nas žmo­gus komandoje jau yra, tačiau jis – iki šiol dirbęs viceministras“, – konstatavo D. Jankauskas.

Parlamentarą nustebino ir ministrės veiklos prioritetai, jos lūpomis išvardyti pirmosiomis vadovavimo ministerijai dienomis.

„Ministrė – už kvo­tų įve­di­mą mo­te­rims įmonių valdy­bo­se. Taip pat ji suskubo pareikšti, kad nebus kišamasi į šei­mos po­li­ti­ką, nors šei­mos ir jau­ni­mo po­li­ti­kos for­ma­vi­mas – SADM ministerijos at­sa­ko­my­bės sri­tis, kaip ir daugelis kitų su­dė­tin­gų ir at­sa­kin­gų sri­čių: Dar­bo ko­dek­sas, dar­bo san­ty­kiai, dar­bų sau­ga ir dar­bo ap­mo­kė­ji­mas, ne­įga­lių­jų si­tu­a­ci­ja, ku­ri rei­ka­lau­ja nuo­la­ti­nio dė­me­sio ir spren­di­mų, vaiko tei­sių ap­sau­gos sis­te­mos sti­p­ri­ni­mas pa­gal eg­zis­tuo­jan­čius pla­nus, pi­ni­gi­nės so­cia­li­nės pa­ra­mos or­ga­ni­za­vi­mas sa­vi­val­dy­bė­se, so­cia­li­nio drau­di­mo, pen­si­jų sis­te­mos per­t­var­ka ir kitos. Kol kas apie veiklą šiose srityse nėra jokių kalbų“, – sakė parlamentaras, atkreipdamas dėmesį, kad jei taip lėtai formuojama komanda, susidaro įspūdis, kad ir darbai bus atliekami tokiu pat tempu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė