Įstatymų nesilaikančiai, teismų sprendimų nevykdančiai seimūnei – Kunigaikščio Gedimino apdovanojimas (22)

Rita Tamašuniene – geba nušviesti kelią kitiems ir būti pavyzdžiu

Rita Tamašuniene – geba nušviesti kelią kitiems ir būti pavyzdžiu

Sausio 18 dieną Kernavės kultūrinio rezervato direkcijoje buvo iškilmingai įteikti  Kunigaikščio Gedimino vardo apdovanojimai labiausiai nusipelniusiems Vilniaus regiono verslininkams ir visuomenininkams už jų nuopelnus 2012 m.

Širvintų rajono savivaldybės interneto tinklapyje rašoma, kad I laipsnio nominacija „Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje“ buvo įteikta nacionalistinės Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) frakcijos seniūnei Seimo narei Ritai Tamašunienei, anksčiau ėjusiai Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas.

Tai pačiai R.Tamašunienei, kuri ant savo namo Vilniaus rajone, Maišiagaloje, yra pasikabinusi dvikalbę gatvės pavadinimo lentelę ir nepaisydama Lietuvos Respublikos teismų sprendimų nė negalvoja jos nukabinti.

Ciniška ar ne? Juk ši nominacija skiriama „žmonėms-švyturiams, kurie savo kūrybiškumu, darbštumu, veiklumu geba nušviesti kelią kitiems ir būti pavyzdžiu“.

„Jie darbuojasi srityse, kur tobulėjimas, tautinių vertybių puoselėjimas, mokymas, mokymasis, pagalba kitiems yra jų gyvenimo tikslas ir prasmė“, – rašoma Širvintų rajono savivaldybės pranešime.

Įdomu kokiu pavyzdžiu ir kam gali būti Seimo narė prisiekusi vykdyti įstatymus, taip pat ir teismų sprendimus, tačiau nevykdanti teismų sprendimo nuimti lentelės su dvigubais lietuviškai-lenkiškais gatvių pavadinimais?

Apie Kunigaikščio Gedimino vardo apdovanojimą

Kunigaikščio Gedimino vardo apdovanojimų steigėja – Vilniaus apskrities trišalė taryba ir jos partneriai – šiuos apdovanojimus organizuoja nuo 2003 m. Viena iš partnerių – Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų ir darbdavių konfederacija (VVDK).

Kasmet Kunigaikščio Gedimino apdovanojimai yra teikiami už didžiausią indelį ugdant žmogiškąjį kapitalą, ugdant visuomeninį (pilietiškumo) kapitalą, stiprinant finansinį-gamybinį kapitalą bei vystant socialinę infrastruktūrą Vilniaus regione.

Pretendentų anketas šiems apdovanojimams teikia aštuonios Vilniaus regiono savivaldybės (Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Elektrėnų, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės), Vilniaus regiono profesinių sajungų bei darbdavių atstovai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė