Utenos kalvotais keliais vyksta žiemos ralis (0)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Sausio 26 dieną, startuoja greičiausia žiemos šventė „Halls Winter Rally 2013“. Penktą kartą Utenos regione vyksiančiame žiemos ralyje pasiruošta sutikti svečius iš visos Lietuvos bei užsienio šalių. Ralyje startuos daugiau nei pusšimtis ekipažų, atstovausiančių devynioms valstybėms.

Ralio ritmu gyvenančio Utenos rajono meras pasveikino ralio žiūrovus ir dalyvius bei jiems palinkėjo, kad kiekvienas parsivežtų, kuo gražiausių įspūdžių iš kartą metuose rengiamos žiemos šventės.

„Dairydamiesi po pasaulį ir ieškodami vis naujų įspūdžių, neretai užmirštame savo šalies peizažus ir renginius, kurie čia pat ir net žiemą būna kupini karštų sportinių emocijų. Būtent vaizdingose Utenos apylinkėse organizuojamas ralis yra tas renginys, kuriame adrenalino jausmas lydi ne tik dėl laurų besivaržančius lenktynininkus, bet ir sėkmės jiems linkinčius žiūrovus. Tikiu, kad penktąkart į Utenos renginių kalendorių įrašytas tarptautinis žiemos ralis ir šiemet visiems pasiūlys puikų orą ir turiningą savaitgalį su nepakartojamais išgyvenimais. Tad nuoširdžiai kviečiu atvykti ir tuo įsitikinti“, – sakė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, kviesdamas apsilankyti žiemos ralyje visus Lietuvos žmones bei svečius iš užsienio šalių.

Iš viso šeštadienį „Halls Winter Rally 2013“ žiūrovams organizatoriai ruošia septynias žiūrovų zonas geriausiose trasų vietose – prie staigių posūkių, tramplinų ir kitų įdomių bei sudėtingų trasos vietų. Žiūrovų zonose priklausomai nuo jų dydžio ralio stebėti atvykę gerbėjai ras visą reikiamą infrastruktūrą: galės įsigyti maisto, gėrimų bei užkandžių, pasišildyti prie laužų.

Greičiausia žiemos švente tituluojamas „Halls Winter Rally 2013“ vyksta sausio 26 dieną, šeštadienį, Utenos ir Ignalinos apylinkėse. Žiemos ralis bus pirmasis Lietuvos ir Šiaurės Europos zonos ralio čempionatų bei pirmasis Baltijos žiemos ralio taurės etapas.

Žiemos raliai nepriklausomoje Lietuvoje rengiami nuo 1994 metų. Keliose pirmosiose varžybose startuodavo tik po keliolika ekipažų, o daugiau dalyvių lenktynės pradėjo sutraukti nuo 2001 metų. Šiais metais „Halls Winter Rally 2013“ važiuos virš pusšimtis ekipažų, atstovausiančių net 9 valstybėms. Ralio šūkis – „Mes už saugų kelią!“ siekiantis ralio varžybomis akcentuoti saugaus ir tolerantiško vairavimo svarbą kasdieniame eisme. Prie šios iniciatyvos aktyviai prisijungia ir ralio globėja – Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė