Aplinkos apsaugos inspektoriumi per reidą padirbės ir ministras (1)

„Facebook“ nuotr.

„Facebook“ nuotr.

Bet kuriame iš šalies vandens telkinių savaitgalį, sausio 26 ir 27 d., žvejosiantis poledinės žūklės mėgėjas gali tikėtis, kad jį patikrins aplinkos apsaugos inspektoriai. Jie paprašys parodyti žvejybos leidimą, pasidomės, ar žvejys turi privalomą apsaugos priemonę – smaigus, įsitikins, ar jis laikosi Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių. Per šį visoje šalyje vyksiantį reidą aplinkosaugos pareigūnams talkins ne tik neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai, bet ir aplinkos ministras Valentinas Mazuronis. Jis dalyvaus reide Vilniaus regione.

„Man šis reidas – tai proga paragauti kasdienės inspektoriaus duonos, pačiam įsitikinti, kokia mūsų mėgėjų žvejybos kultūra, pasikalbėti su žvejais“, – sako ministras.

Jis juokauja, kad nors ir vilkės inspektoriaus uniforma, pažeidėjams nekels jokios baimės – tik inspektorius gali surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolą, apskaičiuoti žuvų ištekliams padarytą žalą. Valentinas Mazuronis tikisi, kad tokie reidai paskatins žvejus elgtis civilizuotai – įsigyti žvejybos leidimą, žvejojant ant ledo turėti smaigus, paleisti mažesnes, nei leistina, žuvis ir pan.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė