Kaune jau 12 kartą vyks aukštųjų mokyklų mugė (0)

Kauno miesto savivaldybės nuotr.s nuotr.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.s nuotr.

Šį šeštadienį, sausio 26 d., Kaune, Lietuvos sporto universiteto manieže (Aušros g. 42) rengiama „Aukštųjų mokyklų mugė“. Lietuvos aukštosios mokyklos vėl kviečia papildyti studentų gretas. Moksleiviams kyla vis daugiau klausimų: ką daryti, ką rinktis, kur eiti, kuo būti, kas patars? Norint atsakyti į visus šiuos ir į daugelį kitų moksleiviams, jų tėvams ir mokytojams rūpimų klausimų.

Šiame, jau dvyliktą kartą Kaune vyksiančiame renginyje, Lietuvos aukštosios mokyklos supažindins moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, su savo siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. Šiame renginyje prisistatys beveik visi Lietuvoje veikiantys universitetai ir kolegijos – mugėje savo stendus turės 40 aukštųjų mokyklų.

Dėstytojai ir studentai patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti vieną ar kitą studijų programą, kaip rengtis studijoms. Mugė atidaroma sausio 26 d. (šeštadienį), 10 valandą, ir vyks iki 16 valandos. Mugės lankymas nemokamas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė