R.Meilutytė Liuksemburge vėl gerino rekordus ir iškovojo 3 aukso bei 1-ą sidabro medalį!!! (2)

Rūta Meilutytė | Alkas.lt nuotr.

Rūta Meilutytė | Alkas.lt nuotr.

Olimpinė ir pasaulio čempionė Rūta Meilutytė tiesiog stulbina savo kovingumu ir ryžtu. Liuksemburge vykstančias 15-as „Luxembourg Euro-Meet“ pirmenybes ji užbaigė iškovojusi dar du aukso medalius ir pasiekusi dar vieną varžybų rekordą.

100 metrų plaukimo krūtine finale R.Meilutytė nuotolį įveikė per 1:07.26 ir iškovojusi aukso medalį pagerino šių varžybų rekordą.

Po šios pergalės praėjus tik 22 min. Rūta „nuskynė“ dar vieną aukso medalį –  100 m. laisvu stiliumi finale ( 55.35 sek.).

Primename, kad vakar R. Meilutytė 50 metrų plaukimo krūtine finale užėmė pirmą vietą ir pagerino sau pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą, o 50 metrų laisvuoju stiliumi liko antra.

Vakar, sausio 19 d. R.Meilutytė buvo nenugalima 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Jaunoji Lietuvos plaukikė nuotolį nuplaukė per 30.90 sek. ir pagerino varžybų bei savo pačios pasiektą Lietuvos rekordą. Tą dieną ji plaukė dar ir 50 metrų laisvuoju stiliumi ir iškovojo sidabro medalį. Taigi, iš Liuksemburgo R.Meilutytė grįš su trimis aukso ir vienu sidabro medaliais.

„Luxembourg Euro-Meet“ yra komercinės varžybos. Sportininkams užėmusiems pirmąją vietą skiriami 300 eurų, už antrąją – 200 eurų, o už trečiąją – 100 eurų piniginiai apdovanojimai. Už šių pirmenybių rekordo pagerinimą išmokamas 300 eurų piniginis apdovanojimas, už Europos rekordo pagerinimą sportininkas papildomai gauna 2 tūkst. eurų, o už pasaulio – 3 tūkst. eurų piniginį apdovanojimą.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė