R.Berankis A.Murėjų privertė paplūšėti dėl pergalės (0)

R.Berankis. Organizatorių nuotr.

R.Berankis. Organizatorių nuotr.

Ankstyvą šeštadienio rytą Lietuvos teniso gerbėjai galėjo stebėti ypatingą reginį – centriniame prestižinio „Grand Slam“ serijos turnyro „Australian Open“ korte, „Rod Laver“ arenoje, vykusiame varžybų šešioliktfinalyje susitiko geriausias mūsų šalies tenisininkas 22-ejų metų Ričardas Berankis (ATP-110) ir olimpinis čempionas bei trečioji pasaulio raketė 25-erių metų škotas Andis Murėjus (Andy Murray).

Nepaisant prastos pradžios (pirmame sete iš karto atsiliko 0:3), R. Berankis įrodė, kad jo vieta yra planetos tenisininkų elite –savo žaidimu Australijos publiką sužavėjęs lietuvis tituluotajam varžovui nusileido po garbingos 2 val. 12 min. trukusios kovos – 3:6, 4:6, 5:7.

Mūsiškiui ne taip daug trūko, kad jis laimėtų ir nors vieną setą: antrajame pirmavo 4:2, o trečiajame buvo išlyginęs rezultatą – 5:5, tačiau Andis Murėjus patvirtino savo pasaulinę klasę ir svarbiausiais momentais sugebėdavo sužaisti šiek tiek tiksliau ir šaltakraujiškiau.

R.Berankis, kuris su vienu iš keturių geriausių planetos tenisininkų ir dar centriniame „Grand Slam“ turnyro korte žaidė pirmą kartą savo karjeroje, iš Melburno išsiveš 115 ATP reitingo taškų bei 75,5 tūkst. JAV dolerių.

Į aštuntfinalį žengęs A. Murray iškovojo 180 ATP reitingo taškų ir 131,5 tūkst. JAV dolerių premiją. Kitame etape škoto laukia akistata arba su 28-erių metų prancūzu Žiliesu Simonu (ATP-16), arba su dvejais metais jaunesniu jo tautiečiu Galiu Monfilsu (ATP-86).

A. Murray: nervinausi, nes R. Berankio žaidimas man buvo nepatogus

Iškart po dvikovos A. Murray prisipažino, kad buvo sunku, nes R. Berankis jam primetė neparankų žaidimo stilių. Trečia pasaulio raketė taip pat priminė, kad su R. Berankiu yra ne vieną kartą treniravęsi, todėl žinojo, kad juokauti negalima.

Škotas pridūrė, kad susitikimo eigai įtakos turėjo ir gana stiprus vėjas.

Pateikiame A. Murray komentarą:

Dėl dažnų bendrų treniruočių mes puikiai žinome vienas kito žaidimą. Pirmiausia, jis kamuoliukus visada muša labai anksti, stipriai ir plokščiai, yra greitas žaidėjas.

Šiandien korte buvo gana sudėtingos sąlygos – pūtė stiprokas vėjas. Taigi būdamas vienoje korto pusėje turėjai žaisti kiek kitaip nei perėjęs į kitą.

Kodėl aš nervinausi, nors ir pirmavau? Nes man ne viskas sekėsi, o dėl agresyvaus R. Berankio žaidimo stiliaus jaučiausi nepatogiai. Dėl to kartais ir atsirasdavo tas mano nepasitenkinimas ar pyktis.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė