S.Daukanto aikštėje išrėžtas žodis „Tiesos“ (nuotraukos, video) (10)

Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

Šiandien, sausio 17 dieną, laisvieji menininkai ir pilietinis „Tiesos“ judėjimas į S.Daukanto aikštę sukvietė kelias dešimtis savo valstybei neabejingų žmonių ir tylos minute paminėjo gegužės 17 dienos įvykius, valdžios pamintą Konstituciją, paniekintas piliečių teises ir laisves. Susirinkusieji, pasitelkę sniego kastuvus, kirtiklius, šluotas, aikštėje priešais prezidentūra išraižė žodį „Tiesos“.

Gegužės 17-ąją puldama Garliavą, smurtaudama prieš vaiką ir taikius piliečius valdžia, pasak Lietuvos Konstitucijos kūrėjų Kazimiero Motiekos, Zitos Šličytės ir Liudviko Narcizo Rasimo, pasikėsino į konstitucinę valstybės santvarką.

Tarp susirinkusiųjų buvo matyti žinomi žmonės: Darius Kuolys, Liudvikas Jakimavičius, Nijolė Oželytė, Juozas Valiušaitis, Gitenis Umbrasas, Audronė Skučienė ir kiti.

httpv://youtu.be/BLlQRW3F-Vc

httpv://youtu.be/tf7AHgo3Jj8

httpv://youtu.be/rHpssGzJIgE

httpv://youtu.be/Mh1e6rHxpY0

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

10 komentarų

 1. Nepolitikas:

  Kas įdomiausiai, tai „laisvos“, „nepriklausomos“, „demokratines“ ir t.t., informacinio „elito“ reakcija. Ne vieno žodžio apie akciją! Va, kas, ką ir kaip nudulkino, kokios apatinės, tai visos TV praneša, o tai ne įrodymas „gyveno BAIMĖJE“. Pažiūrėkit, viena boba(kaip sakė Valinskas), o visus į baimę įvarė….. Tai kiek reikia „visiems prisidirbti“, kad taip bijoti?

 2. Jonas:

  Gerai, kad žodį “Tiesos” užrašėte Vilniuje. Kaune už tokį žodį keliamos bylos.

 3. Vilna:

  Jeigu kiek nors žymiau žmonių nepatraukiate, tai turėtume susimąstyti, gal esate tiesiog nevykėliai. Savo veiksmų mistika, jų užsiciklinimu atrodote kaip sekta. O kas gali paneigti, kad atliekamų veiksmų atstumiančiu sektantiškumu negali būti ir uždarbiaujama. Juk sektų netrūksta, dėl to galima manyti, kad ir jų finansuotojų yra pakankamai. Jau vien tuo, kai yra panašiau, jog, rašant vieną ir tą patį žodį, vyksta sektantinė apeiga negu protestas, kompromituojate patį protesto būdą, nuviliate žmones, veikliam, galvojančiam žmogui darote “durniukų” įspūdį.

 4. suvalkietis:

  O tas durniukas esi tu Vilna

 5. vHAT EWER:

  Vilna atsigauk gal tu 😀 man isvis keista iskur tokiu tupu zmoniu kaip tu atsiranda 😀

 6. Vilna:

  Iš apsiputojimo matau, kad lyg būčiau pataikęs raguotajam į tarpuragį…

 7. Ačiū Jums !!!:

  Ačiū Jums TIESOS ŽMONĖS !!!

 8. TIESA:

  Kuomet sužinosim tiesą kai kam gali širdis neatlaikyti. Geriau prašykit MĖSOS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė