Pirmyn – etnokultūrininkai! (7)

Radijo stotis „Žinių radijas“paskelbė viešas varžytuves (konkursą) „Idėjos jūsų – eteris mūsų“. Kiekvienas kas mano, kad apie jo atstovaujamos visuomeninės organizacijos ginamas pažiūras žiniasklaidoje kalbama per mažai gali dalyvauti šiose varžytuvėse ir laimėti teisę rengti radijo laidas.

Šiose varžytuvėse gali dalyvauti visos visuomeninės organizacijs, norinčios rengti laidų ciklą, transliuojamą „Žinių radijo“ eteryje. Varžytuves laimėjusios organizacijos turės galimybę neatlygintinai pavasarį parengti ir vesti ne mažiau kaip po 12 laidų, kurių kiekvienos trukmė – iki 10-13 minučių. Tokiu būdu visam pavasariui šios organizacijos taps „Žinių radijo“ kolektyvo dalimi. Laidų vedėjai visuomenininkai galės kartu su profesionaliais žurnalistais aptarti laidų temas, pasirinkti pašnekovus, patyrę „Žinių radijo“ žurnalistai visuomenininkams patars visais laidų rengimo ir vedimo klausimais.

Savo įsivaizduojamų laidų projektus (iki 1 psl.), organizacijos aprašymą, kontaktinius duomenis iki vasario 1 d. reikia siųsti el. paštu programa@ziniuradijas.lt. Projekte reikėtų nurodyti priežastis, kodėl laidų ciklas būtų svarbus ir įdomus „Žinių radijo“ klausytojams, taip pat laidų ciklo tikslą, planuojamą laidų struktūrą,  laidos vedėją, kitas, Jūsų manymu, svarbias žinias.

Atrenkant projektus-laimėtojus, pirmenybė bus teikiama šviečiamosioms, pažintinėms laidoms.

Tad, pirmyn etnokultūrinikai ir vis kas piktinasi, jog žiniasklaidoje per daug „duokim garo“ ir trūksta labai svarbių, dvasingų, ar kitaip visuomenei naudingų laidų!

Anksčiau skelbtas varžytuves jau yra laimėjusios 14 organizacijų – visos jos rengė laidas, kurios buvo ar yra transliuojamos „Žinių radijo“ eteryje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė