Tautinis jaunimas kviečia į eiseną ir kraujo donorystės akciją skirtą Laisvės gynėjų dienai (video) (9)

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga kviečia į renginius, skirtus Laisvės gynėjų dienai.

Sausio 12-ą dieną, 17 val. (renkamasi 16.30 val.) nuo Antakalnio poliklinikos (Antakalnio g. 59, Vilnius) iki Antakalnio kapinių vyks iškilminga patriotinė eisena, skirta Sovietų Sąjungos vykdytos agresijos prieš Lietuvos Valstybę ir Tautą aukoms atminti. Antakalnio kapinėse dalyviai uždegs žvakutes ant Sausio 13-osios naktį žuvusių gynėjų kapų, sugiedos Tautišką giesmę. Eitynėse dalyvaus įvairaus amžiaus žmonės, tačiau didžiausią dalį dalyvių tradiciškai sudarys jauni žmonės, kurie tą lemtingą mūsų Tautai naktį dar net nebuvo gimę. Savo eitynėmis jie simboliškai parodys, kad jie jei būtų galėję, būtų dalyvavę Laisvės sargyboje ir neišsigandę okupacinės kariuomenės tankų. Tautinis jaunimas neužmiršta savo didvyrių, o jei iškils reikalas nepabijos perimti estafetę ir kilti Tėvynės gynybon.

Sausio 19-ą dieną, 9 val. jau penktus metus iš eilės, tautinis jaunimas kviečia į kraujo donorystės akciją „Sausio 13-osios atminimui – švarus patriotų kraujas“, kuria simboliškai prisimenami visi kraują už laisvę lieję Tautos didvyriai. Akcija vyks Vilniaus Greitosios pagalbos ligoninės Kraujo centre nuo 9 iki 13 val. Sakydami „Švarus kraujas“, teigiame, kad ši akcija turėtų pasitarnauti iškeliant į dienos šviesą labai skaudžią problemą Lietuvoje.

„Spaudoje jau kuris laikas girdimi pranešimai, kad kai kurios institucijos elgiasi nelabai švariai ir ligoniams pilamas nekokybiškas, „atskiestas“ kraujas. Mes bendradarbiaujame tik su švariomis, nesusitepusiomis korupcija Kraujo donorystės įstaigomis ir teigiame, kad kraujas neturi tapti pasipelnymo šaltiniu nesąžiningiems vertelgoms. Į kraujo donorystės akciją kviečiame registruotis iš anksto el. paštu info@tatosjaunimas.lt“, – sako Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas Julius Panka.

„Tegul deglų ugnis primena mums Laisvės Gynėjų žygdarbį ir išdegina mūsų tautiečių širdyse kosmopolitizmo užkratą. Tegul kraujo donorystės akcija parodo, kad lietuviui negaila net savo kraujo dėl tautiečių, kad mūsų Tauta tai šeima, kurioje klesti santarvė, pagarba tradicijoms ir pasiaukojimas“, – linkėjo J.Panka.

httpv://youtu.be/2yFhL8HCTRg

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė