Nuo paukščio giesmės iki vabalo ūsų (0)

Kauno marių regioninio parko direkcija išleido spalvingą knygelę apie parko biologinę įvairovę. Knygelė „Tavo Mano Mūsų“ apie gamtą bus įdomi tiek mažiems, tiek dideliems.

Perskaitę sužinosite, kas ir kodėl saugoma Kauno marių regioniniame parke, kokios vertybės jį supa. Knygelėje rasite praktiškų patarimų, kaip prisidėti prie biologinės įvairovės išsaugojimo.

Mažieji smalsuoliai ras kūrybiškų užduočių, kurios padės suvokti sudėtingą, tačiau be galo spalvingą ir unikalų gamtos pasaulį. Susipažins su miegapelėmis, kurios per metus miega 7–8 mėnesius, sužinos, kaip gyvena spalvingas paukštelis tulžys, galės pažinti saugomus ir retus augalus.

Knygelė padės geriau pažinti Kauno marių regioninį parką. Geresniam orui pasitaikius, beliks susipažinti su parko vertybėmis tiesiogiai – keliaujant pažintais ar ne itin dar žinomais gamtos takais.

Kiekvieną iš mūsų supa gamtos stebuklai, kuriuos reikia ne tik stebėti, bet ir pajausti, išgirsti, užuosti, suprasti, pamatyti akimis ir širdimi, jais žavėtis ir tausoti.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė