A.Paleckis reikalauja, kad Z.Vaišvila panaikintų baudžiamojo kodekso 170 straipsnį ir žada piketuoti prie signataro namų (54)

Algirdas Paleckis | BFL, T. Lukšio nuotr.

Algirdas Paleckis | BFL, T. Lukšio nuotr.

Sausio 11 d. Algirdo Paleckio vadovaujamas Socialistinis Liaudies Frontas (SLF) išsiuntė laišką skirta Nepriklausomybės Akto signatarui ir buvusio Lietuvos Laikinosios gynybos vadovybės nariui Zigmui Vaišvilai kuriame jam pažėrė įvairių kaltinimų ir reikalavimų, bei pranešė, kad Socialistinis liaudies frontas sausio, 12 d. 12 val. prie signataro Z.Vaišvilos namų surengs piketą.

Skelbiame šio laiško turinį (kalba netaisyta):

Siuntėjas: SOCIALISTINIS LIAUDIES FRONTAS
Išsiųsta: 2013 m. sausio 11 d. 10:06
Tema: Piketas prie Vaišvilos namų dėl sausio 13 ir energetikos
Rytoj, 12 d. 12:00 prie Z. Vaišvilos namų Lizdeikos 29 SLF rengia piketą. Jo metu Vaišvilai bus įteiktas laiškas:

Socialistinio Liaudies Fronto laiškas p. Z. Vaišvilai

Lietuvos politinis elitas, prie kurio formavimo savo laiku prisidėjote ir Jus, p. Z. Vaišvila,  išsigandęs didėjančio piliečių protestinio sąmoningumo pasireiškimo, pradėjo beprecedentinį puolimą prieš demokratiją,  pradėjo teisminį laisvo žodžio, laisvos minties ir nuomonės bei  kitaminčių persekiojimus.

Jus, p. Z. Vaišvila reikalaujate uždrausti SLF ir tuo pačiu bandote įbauginti vis  gausiau protestuojančius prieš elito  anti-liaudinę,  anti-socialinę  ir anti-patriotinę politiką žmones bei jiems atstovaujančias politines, visuomenines jėgas ir jų lyderius bei dalyvius.

Tikriausiai kylančiame liaudies sąmoningume ir aktyvume matote pavoju ir sau pačiam?!

Dedatės dideliu Lietuvos patriotu bei principingu kovotoju už Lietuvos nepriklausomybę ir jos nepriklausomą energetiką. Deja, pats jau senai tapote priklausomas nuo savo fobijų ir kompleksų.

Norime priminti, kad būtent Jus p. Z. Vaišvila, pradėjote Lietuvos energetinės galios griovimą, organizuodamas Ignalinos AE 3-jo bloko statybos blokadą. Jums bunant LR Vyriausybės Ministro Pirmininko pavaduotoju bei  Valstybės saugumo departamento gen. direktoriumi buvo masiškai išvogti KGB archyvai ir nuslėpta visa tiesa apie  sausio 13 įvykius. Pradanginti, kaip Jus pats prisipažinote,  ir sausio 13 archyvai.

Dabar Jus visus kaltinate butais ir nebūtais dalykais, bet derėtu prisiminti ir savo „nuopelnus Tėvynei“. Deja, ką Jus nepasidalinote su savo šeimininku p. V. Landsbergiu? Kadaise jam ištikimai tarnavote , o dabar , anot profesoriaus, pats “tarnaujate  Maskvai”…

Mes, SLF piketo  dalyviai, reikalaujame:

–     Nedelsiant nutraukti Socialistinio Liaudies Fronto pirmininko Algirdo Paleckio teisminį persekiojimą dėl jo paviešintos ir įvairiose šaltiniuose išsakytos nuomonės apie sausio 13 įvykius bei Lietuvos generalinėje prokuratūroje  atnaujinti baudžiamąją bylą Nr. 1-2-1999, paaiškėjus naujoms aplinkybėms.

–    Stabdyti šmeižto ir dezinformacijos kompanija prieš Socialistinį Liaudies Frontą bei nutraukti politikų ir sukarintu struktūrų spaudimą teismas ir teisėtvarkos institucijoms  nustatant už tai baudžiamąja atsakomybę.

–    Panaikinti Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1702 straipsnį, draudžiantį net diskusijas mūsų artimos praeities temomis.

Ateis laikas, p. Z. Vaišvila, ir Jus busite atitinkamai įvertintas už milžinišką žalą padaryta Lietuvai ir jos žmonėms.

SLF piketo dalyviai

2012-01-12

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė