Socialdemokratai pritars N.Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimui (2)

N.Venckienės inauguracija Seime

N.Venckienės inauguracija Seime

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius šiandien, sausio 3 dieną, Žinių radijui paskelbė, kad jo partijos atstovai Seime žada balsuoti už tai, kad būtų panaikinta Seimo narės, partijos „Drąsos kelias“ lyderės Neringos Venckienės teisinė neliečiamybė.

„Mūsų partijos, socialdemokratų, ir mano pozicija yra tokia, kad politikams nėra suteikta teisė trukdyti teismų darbo. Manau, kad tokius klausimus teisinėje, demokratinėje valstybėje spręsti teismai, bet ne politikai“, – sakė A. Butkevičius.

Tiesa, Premjeras sakė dar nežinantis, kaip dėl N. Venckienės teisinio imuniteto elgsis kiti partneriai, įeinantys į valdančiąją koaliciją.

A.Butkevičius nemano, kad balsavimas dėl N.Venckienės teisinės neliečiamybės galėtų suskaldyti valdančiąją daugumą.

Praeitą savaitę generalinis prokuroras pasirašė kreipimąsi į Seimą dėl N. Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimo. Ji kaltinama 2010 m. lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teismo patalpose viešai užgauliai pažemino teisingumą vykdantį teismą, nevykdė Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 m. gruodžio 16 d. sprendimo, kuriuo buvo įpareigota skubiai perduoti globojamą mergaitę jos motinai L. Stankūnaitei, 2012 metų gegužės 17 d. trukdė antstolei vykdyti teismo sprendimą, piktnaudžiavo vaiko atstovo teisėmis psichiškai gniuždydama vaiką, panaudodama fizinį smurtą pasipriešino policijos pareigūnui.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė