Šilutės rajone dėl potvynio susidarė ekstremali situacija (0)

„Wikipedia“ nuotr.

„Wikipedia“ nuotr.

Šią savaitę atsiritusi potvynio banga į Pagėgių savivaldybės kaimus, ketvirtadienį pasiekė ir Šilutės rajoną.

Šiuo metu Šilutės rajone vanduo yra užliejęs apie 9,15 tūkst. hektarų plotą. Apsemtos 8 sodybos, kuriose gyvena 11 žmonių. 15 apsemtų kaimų teritorijos – be sodybų. Saugų, Juknaičių, Kintų, Šilutės ir Usėnų seniūnijose užlieta daugiau kaip 23 km kelių.

Vandens lygis krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė ruože nuo 5,10  iki 7,15 km išlieka 90 cm. Lengvųjų transporto priemonių perkėlimas specialiomis VĮ „Klaipėdos regiono keliai“ transporto priemonėmis yra nutrauktas, gyventojų (keleivių) perkėlimas vyksta specialiu autobusu.

Pagėgių savivaldybės teritorijoje apsemta apie 15 000 hektarų teritorijos ploto. Atskirti 9 kaimai: Krakeniškių, dalis Šakininkų ir Bitėnų, Plaušvarių, Nausėdų, Pelenių, Kucų, Vyčių, Lazdėnų. Šiuo metu yra apsemta 21 sodyba, kuriose gyvena 72 gyventojai. Vilkyškių, Lumpėnų, Pagėgių ir Stoniškių seniūnijose vanduo užliejęs daugiau kaip 89,75 km kelių.

Paskelbta ekstremalioji situacija Šilutes raj. savivaldybėje. Gyventojų prašoma pasirūpinti savo saugumu ir susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į potvynio zoną.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė