J.K.Valaitis. Rinkimai, balsų pirkimai ir šiuolaikinė žūklė (klaidingos žinios paneigimas) (2)

© Enid Arvelo, Dreamstime.com nuotr.

© Enid Arvelo, Dreamstime.com nuotr.

2012 gruodžio 2 d. Alkas.lt iš portalo literaturairmenas.lt  perspausdino straipsnį J.K.Valaitis. Rinkimai, balsų pirkimai ir šiuolaikinė žūklė. Pasirodo, kad šiame straipsnyje buvo tikrovės neatitinkančių teiginių. Šiuos teiginius literaturairmenas.lt portalas ir laikraštis „Literatūra ir Menas“ (Nr. 47 (3407)) paneigė atitinkamai gruodžio 21 ir  gruodžio 28 dienomis paskelbtose publikacijose „Paneigimas“:

Informuojame, kad 2012 m. lapkričio 23 d. interneto portale Literatūra ir menas (www.literaturairmenas.lt) bei savaitraštyje „Literatūra ir menas“, Nr. 3403, paskelbtoje publikacijoje ,,Juozapas Kazimieras Valaitis. Rinkimai, balsų pirkimai ir šiuolaikinė žūklė“ nurodyta informacija, kad Gediminas Žiemelis vykdė aferas suskaldant „flyLAL“, yra neatitinkanti tikrovės ir pažeidžia Gedimino Žiemelio interesus, o ypač gerą vardą ir dalykinę reputaciją. Apgailestaujame, kad ši neteisinga informacija buvo viešai paskelbta. Sieksime užtikrinti, kad klaidinga informacija ateityje nebūtų skleidžiama. Viešoji įstaiga „Literatūra ir menas“, leidžianti savaitraštį „Literatūra ir menas“ bei valdanti interneto portalą Literatūra ir menas (www.literaturairmenas.lt).

Pradiniam informacijos šaltiniui literaturairmenas.lt paneigus minėtus teiginius Alkas.lt vadovaudamasis „Visuomenės informavimo įstatymu“ taip pat šiuos teiginius paneigia:

Informuojame, kad 2012 m. gruodžio 2 d. naujienų portale Alkas.lt (www.Alkas.lt) paskelbtoje publikacijoie „J.K.Valaitis. Rinkimai, balsų pirkimai ir šiuolaikinė žūklė“ nurodyta informacija, kad Gediminas Ziemelis vykdė aferas suskaldant „flyLAL“, yra neatitinkanti tikrovės ir pažeidžia Gedimino Žiemelio interesus, o ypač gerą vardą ir dalykinę reputaciją. Apgailestaujame, kad ši neteisinga informacija buvo viešai paskelbta. Sieksime užtikrinti, kad klaidinga informacija ateityje nebūtų skleidžiama. Lietuvių etninės kultūros draugija, valdanti naujienų portalą Alkas.lt.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , .

2 komentarai

  1. Arūnas:

    Gal tas aferas vykdė ar nurodė vykdyti ir ne Žiemelis, bet jos buvo įvykdytos. Tai faktas. Žiemelis galėtų pats viešai papasakoti koks buvo jo vaidmuo tame, kas buvo to iniciatoriai, gal tada jo reputacija ir pagerėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė