Punskietis atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“ (12)

Andrius Pajaujis | facebook.com nuotr.

Andrius Pajaujis | facebook.com nuotr.

Ketvirtadienio vakarą septyni „Eurovizijos“  atrankos konkurso dalyviai grūmėsi dėl teisės vykti į tarptautinį dainų konkursą.

Paskutinis vakaro metu pasirodė Andrius Pajaujis. Andrius Mamontovas apie A. Pajaujį kalbėjo trumpai ir aiškiai: „Daina gera, gal nelabai gerai nufilmuota. Iš tikrųjų tai yra žmogus, mikrofonas ir daina. Būsi vienas iš dviejų, kuriam duosiu daugiausiai balų.“

Pasirodžius visiems atlikėjams ir susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, paaiškėjo, kad komisijai nugalėtoją teks rinkti iš trijų atlikėjų: Girmantės Vaikutės, Gerai Gerai & Miss Sheep“ ir Andriaus Pajaujo. Komisijos sprendimu daina nugalėtoja tapo Andriaus Pajaujo „Something“.

httpv://youtu.be/evXA9LuyHC0

Rugpjūčio 15 dieną Punsko lietuvių kultūros namų aikštėje vyko mūsų kraštiečio Andriaus Pajaujo autorinis koncertas.

httpv://youtu.be/sVgalF4ILaY

Andrius Pajaujis gimė Jurbarke. Jis Petro Pajaujo iš Ožkinių kaimo sūnus.

Andrius kuria ir dainuoja nuo vaikystės. Groja įvairiose roko grupėse Jurbarke ir Vilniuje. 2006 m. su kolektyvu laimėjo tarptautinį „Eurorock“ konkursą.

Andrius Pajaujis dalyvauja seminaruose, koncertavo Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje. 2009 m. dalyvavo G. Kuprevičiaus kūrybingumo paskaitose.

Pastaraisiais metais groja įvairiuose pleneruose, festivaliuose ir meno forumuose. Kūrybiniais ieškojimais ir džiaugsmais trokšta dalintis su visais.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė