Kviečia odos dirbinių paroda „Šviečiantys objektai“ (0)

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Amatų ir menų centre „Nauja sirena“, įsikūrusioje Mėsinių g. 9, Vilniuje atidaryta Kauno kolegijos Justino Vienožinskio Menų fakulteto studentų akademiniai, diplominiai meninės odininkystės darbai.

Parodoje siekiama pristatyti jaunosios odininkų kartos kūrybą, pademonstruoti ir praplėsti supratimą apie tradicinės odininkystės amatą, plastines odos galimybes, jos modernias tendencijas, sprendimus, spalvines platybes, originalumą, jaunatvišką kūrybinį polėkį ir neribotas odos dizaino galimybes.

Galerijos- dirbtuvės steigėja Irena Serapinienė džiaugiasi, kad gausėja ne tik kūrybingų jaunų odininkų, bet ir jų gerbėjų gretos. Dizainerė žavisi jaunimo kūrybiškumu, estetikos bei funkcionalumo pajutimu ir kviečia vilniečius ir miesto svečius į parodą, kad įsitikintų, kokia oda yra įdomi ir įvairialypė medžiaga, iš kurios galima kurti ne tik rankines, diržus ar papuošalų dėžutes, bet siejant tradiciją, meistriškumą ir modernumą, ji puikiai tinka ir namų interjerams, papuošalams ir juvelyrams.

Paroda veiks iki žiemos pabaigos. Ekspozicija bus nuolat atnaujinama naujais darbais. Galerijos- dirbtuvės darbo laikas: I–V 10.00–19.00 val. ;VI 10.00–16.00 val.

Amatų ir menų centras „Nauja sirena“ yra Vilniaus miesto savivaldybės Dailiųjų amatų, etnografinių verslų ir mugių programos dalyvė, Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos narė, bendradarbiaujanti su Šiaulių ir Kauno technologijos universitetais, Vilniaus dailės akademija ir kitomis mokymo įstaigomis, kuriose jaunuomenė studijuoja odininkystės ir praktiką čia atlikti.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė