R.Meilutytė dar kartą iškovojo pasaulio čempionės vardą!!! (3)

Rūta Meilutytė

Rūta Meilutytė

Gruodžio 15 d. Turkijoje, Stambulo „Sinan Erdem“ arenoje vykstančiose  XI-ose pasaulio plaukimo trumpame baseine (25 metrų) pirmenybėse Lietuvos plaukikė, olimpinė ir pasaulio čempionė Rūta Meilutytė  100 m plaukimo krūtine finale iškovojo antrąjį aukso medalį ir pagerino Europos bei pasaulio čempionatų rekordus.

R.Meilutytė nuotolį įveikė per 1:03,52. Antrą vietą užėmė Jamaikos plaukikė Alia Atkinson (1:03,80). O bronzos medalį iškovojo danė Rikė Mioler Pedersen (Rike Moeller Pedersen) (1:04,05).

R. Meilutytė taupydama jėgas šiam plaukimui šį rytą atsisakė dalyvauti 50 m laisvu stiliumi atrankos varžybose tam, kad patausotų jėgas finalui.

Šiame pasaulio čempionate tai jau trečiasis R.Meilutytės medalis, prieš tai jį iškovojo ausko medalį ir pasaulio čempionės titulą 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikusi per 29,44 sek. Visuose plaukimuose R.Meilutytė gerino Lietuvos ir Europos plaukimo rekordus.

R.Meilutytę iškovojusią trečią medalį trečią kart pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Šią vasarą Londone stebėjau Tavo pergalingą pasirodymą 100 metrų plaukimo krūtine rungyje. Šiandien Stambule – ta pati rungtis, ir vėl auksas!

Rūtele, tu esi Lietuvos džiaugsmas. Pastarosiomis dienomis, kaip ir vasarą, visus lietuvius vienija džiugesys dėl Tavo sėkmingų pasirodymų ir pergalių.

Linkiu Tau nesustoti šiame nuostabiame kelyje ir toliau garsinti savo šalies vardą pasaulyje. Visa Lietuva tau linki pergalių, ryžto, atkaklumo ir sėkmės!“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė